Karşınızda Efsane AnTuTu Skoru İle HTC 10!

0
0
0
0
0
HTC'nin yeni amiral gemisi HTC 10, AnTuTu puanı ile Xiaomi Mi 5 ve Galaxy S7 Edge'i ciddi şekilde geride bıraktı.
Mobil cihaz dünyasında artık gözler yavaş yavaş HTC'nin yeni amiral gemisi HTC 10'a çevrilmiş durumda. Bizde telefonun yakından takipçisiyiz çünkü dün HTC tarafından açıklanan bilgiye göre yeni telefonun tanıtımı, dünya ile aynı anda Türkiye'de de 12 Nisan tarihinde gerçekleşecek.

Daha önceden telefon hakkında pek çok sızıntı olmuştu. Bu sızıntılar kimi zaman telefonun özellikleri, kimi zamanda çeşitli renk seçenekleri ile görselleri bağlamındaydı. Şimdi ise HTC 10'un AnTuTu puanı sızdırılmış durumda. Şunu söyleyebiliriz; HTC 10, bu yıl iki önemli rakibi Xiaomi Mi 5 ve Samsung Galaxy S7 Edge'i fena tokatlamış!
 

Yukarıda gördüğünüz gibi AnTuTu puan sıralamasında zirveye oturan HTC 10, 156091 puan ile hem Mi 5, hem de S7 Edge ile arasını epey açmayı başarmış. Aslında bu durum bizi pek şaşırtmadı zira uzun zamandır HTC'nin bu sefer son derece iddialı geleceğini biliyor ve sizlere de aktarıyorduk.

Zaten HTC 10'u firmanın son önemli hamlesi olarak da değerlendirebiliriz. Zira HTC, gerek M8 gerekse M9 ile aradığı çıkışı bir türlü yakalayamamıştı. Yani bu bağlamda 10'un yapacakları oldukça önemli. 
 

Dediğimiz gibi HTC 10, 12 Nisan tarihinde ülkemizde düzenlenecek etkinlik ile tanıtılacak. Webtekno olarak bizde bu tanıtım etkinliğinde bulunup sizlere telefon hakkında tüm detayları aktaracağız.

Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0