• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Karşınızda Ön İnceleme Videosu Sızdırılan Galaxy S7 Edge

​Karşınızda Ön İnceleme Videosu Sızdırılan Galaxy S7 Edge

0
0
0
0
0
​Karşınızda Ön İnceleme Videosu Sızdırılan Galaxy S7 Edge
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S7 Edge sonunda kamera karşısına çıktı.
Mobil Dünya Kongresi'nin en fazla beklenen telefonlarından olan ve son birkaç ay boyunca neredeyse her gün karşımıza bir yeni sızıntı ile çıkan Samsung Galaxy S7'ler sonunda resmi olarak kısa bir süre sonra tanıtılacak.

Fakat bu durum telefonun hala sızdırmalara kurban gitmesini engellemiyor. Gerçi ben artık bu sızıntıların bilinçli bir şekilde yapıldığını düşünüyorum fakat son olarak karşımıza çıkan Galaxy S7 Edge'in ön inceleme video, telefona dair merak ettiğimiz çoğu şeyi cevapladı diyebiliriz.
 

Videodaki arkadaş telefonun incelemesini İspanyolca anlatarak yaptığından bize çoğunlukla tasarımına göz atma işi kaldı diyebiliriz. Fakat daha önceden S7 Edge hakkında sızdırılan bilgilere göre telefonun 4GB RAM, 32GB dahili hafıza, Snapdragon 820 çipset ve 12MP arka, 5MP ön kamera ile gelmesi bekleniyordu. Fiyat konusunda da bir süre önce Tweakers kaynaklı bazı bilgiler sızdırılmıştı.

Tüm bunlara rağmen hem Galaxy S7 Edge'in hem de Galaxy S7'nin nelere sahip olacağını merak ediyorsanız Mustafa'yı dinlemenizde fayda var :)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0