• Anasayfa
  • Mobil
  • Kasım Ayının En İlginç Android Uygulamaları

Kasım Ayının En İlginç Android Uygulamaları

0
0
0
0
0
Kasım Ayının En İlginç Android Uygulamaları
Fobito tarafından hazırlanan "Kasım Ayının En İlginç Android Uygulamaları" listesinde hem ilginç hem de işinize oldukça yarayabilecek uygulamalar yer alıyor.
Webtekno gibi İzmo Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Fobito tarafından hazırlanan ve bu aydan itibaren her ay sonunda sizler için hazırlanacak olan en ilginç uygulamalar listesine ilk olarak Kasım ayı ile başlıyoruz.

Hepsi birbirinden garip ve aynı zamanda oldukça işiniye yarayabilecek olan bu listemize ilk olarak Android kanadından hazırlayacağımız liste ile başlayacağız. Tamamı ücretsiz olan bu listemizdeki uygulamaları kullanmak işinize gerçekten yarayabilir.

Şimdi de lafı fazla dolandırmadan en ilginç uygulamalar listemize başlayalım;
 

 Oyununu Çiz (Draw Your Game)

 

Şimdiye kadar birçok oyun oynarken yapımı kolay geldiyse "Bunu bende yaparım ya" deriz. Peki ya gerçekten oyun yapmaya ne dersiniz? Adından da anlayabileceğiniz üzere oyun çizebileceğiniz bu uygulamada siyah, kırmızı, yeşil ve mavi renkteki marker kalemler ile uygulamadaki talimatlara göre parkur çiziyorsunuz. Daha sonra bu çizdiğiniz parkurun fotoğrafını uygulama ile çektiğinizde 10 saniye sonra çizdiğiniz parkur oyun olarak karşınıza çıkıyor olacak. Yani kendi oyununuzu yapıp oynayabileceksiniz.
 
  Oyununu Çiz (Draw Your Game) İndir [ÜCRETSİZ]

 

 IP Webcam

 

IP kameraları biliyorsunuz sanırım. İnternet üzerinden takip edebildiğiniz güvenlik kameraları olan bu sistemi IP Webcam ile iki telefon arasında da kullanabilirsiniz. Yani bir telefonunuz kamera diğeri ise görüntü merkezi gibi çalışabiliyor. Böylelikle ekstra kamera almaya gerek kalmadan telefonlarınız arası bir kamera kullanımına sahip olabilirsiniz.
 
  IP Webcam İndir [ÜCRETSİZ]
 

 Opera Max

 

Opera tarafından geliştirilen veri yönetim ve tasarruf uygulaması olan Opera Max  3G 4G ve Wi-Fi ağları arsında size ekstra veri tasarrufu sağlayarak %50'ye varan bir trafik azalması söz konusu olabiliyor. Böylelikle eğer yoğun internet kullanan ve bu sebeple fatura aşım konusunda endişeli biri iseniz Opera Max ile bir nebze de olsa kendi bütçenize ve faturanıza katkı sağlayabilirsiniz.
 
  Opera Max İndir [ÜCRETSİZ]

 

 Voscreen

 

Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ve dünya genelinde bir başarı yakalayan uygulama olan Voscreen artık Android tarafına da getirildi. Videolu İngilizce eğitimi veren ve aynı zamanda bir yarışma mishali size oyunlar da sunan bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Eğer İngilizcenize güveniyorsanız sizin için bir test meydanı olacak olan Voscreen bilmeyenler için ise geliştirmeleri açısından güzel bir fırsat oluyor.
 
  Voscreen İndir [ÜCRETSİZ]

 

 musical.ly

 

Oldukça güzel ve eğlenceli bir uygulama olan musical.ly ile gerçekten eğlenceli videolar çıkarabilirsiniz. İçindeki yüzlerce ses efektleri ve birçok çeşitli detayları ile gerçekten eğlenebileceğiniz musical.ly son zamanların en popüler uygulamarından biri olarak dikkat çekiyor.
 
  musical.ly İndir [ÜCRETSİZ]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0