Kavisli Ekran Furyasına Huawei de Katılıyor! Mate S2 Kavisli Ekranla Gelebilir

0
0
0
0
0
Mobil cihaz sektöründe kavisli ekrana sahip telefonların sayısı yavaş yavaş artıyor. Bu modaya son uyan firma ise Huawei olacak gibi.
Samsung cephesinden ''Edge'' modeller ile görmeye alıştığımız, sonrasında LG'de ve şaşırtıcı şekilde Çinli firma Vivo'da da gördüğümüz kavisli ekran olayına bir marka daha adım atıyor.

Çin merkezli mobil cihaz üreticileri son dönemlerde sektörde iyi bir çıkış yakalamış durumda. Hal böyle olunca da sektörün yeniliklerini bu firmaların cihazlarında da görebiliyoruz. Kavisli ekran konusunda da bu furyaya son katılan isim Huawei oluyor.Daha önceden dediğimiz gibi Vivo firması XPlay 5 modelinde kavisli ekran özelliğini kullanıma sunmuştu. Şimdi ise bu durum Huawei'nin yeni cihazı, Mate serisinin yeni modeli S2'de bekleniyor.

Ancak Mate S2'de karşımıza çıkması muhtemel kavisli ekran biraz alışılmışın dışında olabilir. Zira bilginin paylaşıldığı raporda özellikle ''Samsung Galaxy S7 Edge'de olandan daha farklı'' ifadesi kullanılmış. Yani Huawei Mate S2'de karşımıza çıkacak kavisli erkan kendi kategorisinde yepyeni bir özelliğe ya da tasarıma sahip olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0