• Anasayfa
  • Mobil
  • Kavisli Ekranlı Camdan iPhone Tek Model Olarak Geliyor!

Kavisli Ekranlı Camdan iPhone Tek Model Olarak Geliyor!

0
0
0
0
0
Apple'ın devrimsel iPhone modeli hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Kavisli ekrana ve tamamen camdan bir tasarıma sahip olması beklenen cihaz ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.
Teknoloji çevrelerinde uzun bir süredir dile getirilen iddialar, devrimsel yenilikler içeren iPhone modelinin Eylül ayında tanıtılacak iPhone 7 olmayacağı yönünde. Gerçekten de tedarikçi sızıntıları ve güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere bakılırsa, Apple’ın asıl bombayı bu yıl değil, 2017’de tanıtılacak iPhone modeliyle patlatacağı anlaşılıyor. Böyle düşünmemize neden olan detaylar da giderek artıyor.

 Tüm Yenilikler Tek Modelde!

Son bilgilerin kaynağı olan Macrumors sitesine göre, Apple’ın neredeyse tamamen camdan üretilecek yeni iPhone’u önümüzdeki yıl gelecek. “Neredeyse” diyoruz çünkü cihazda metal çerçevelerin korunacağı son gelen bilgiler arasında. Buna rağmen, cihazın ön ve arka yüzü önceki iddiaları doğrular bir şekilde tamamen camdan oluşacak. Konu ile ilgili asıl ilgi çekici iddia ise, gelecek iPhone’un tek model olarak satışa sunulacağı yönünde. Ekran boyutu henüz belli olmamakla birlikte kavisli ekrana sahip ve cam tasarımlı iPhone’un iki farklı seçeneği bulunmayacak.


 

 iPhone 7 Ara Model Mi Olacak?

Apple’ın OLED, kavisli ekran ve cam tasarım gibi önemli yenilikleri bir sonraki modele saklamasının nedeni ise üretimin ancak 2017 yılına yetişmesi olarak açıklanmıştı. Son sızan iPhone 7 görselleri de bu yıl küçük revizyonlarla yola devam edileceğini ortaya koyuyor. Buradaki haberimizde iPhone 7’e ait olduğu iddia edilen görselleri bulabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0