• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'ın Yeni iPhone Modelleri İçin Kavisli OLED Ekran Üretiliyor

Apple'ın Yeni iPhone Modelleri İçin Kavisli OLED Ekran Üretiliyor

0
0
0
0
0
Yeni nesil iPhone'larında kullanılmak üzere Apple'ın antlaşmalı olduğu ekran üreticileri kavisli OLED ekran ürerimine başladı.
Daha önce defalarca sözü geçen ve Apple'ın kavisli ekran patentleri ile geleceği bir nebze kesinleşen kıvrımlı ekrana sahip iPhonelar için kısa bir zaman kalmış olabilir. Çünkü Apple'ın ekran üreticileri olaran LG Display ve Samsung Display şimdiden iPhone departmanında kavisli OLED erkan üretimine başlamış bile.

Tabiiki bu ekranlar iPhone 6S veya iPhone 7'de görülmeyecektir. Bunu şimdiden söyleyelim. Hatta beklentiler 2018 yılını göstermekte. 2017 olarak da düşük bir ihtimalin olduğunu belirtebiliriz. Ancak görünen Apple tarafından da eninde sonunda bir kavisli iPhone geleceğini göstermekte.Merak edilen konu ise kavisli bir iPhone modelinin ne denli ilgi göreceği, ayrıca elbette fiyatının ne olacağı yönünde birleşiyor. Fiyat olarak çok daha yüksek olacağını rahatlıkla kestirebiliriz, fakat ilgi noktasında ne olacağını bilemiyoruz.

Son olarak bu "kavisli ekran" olayının nasıl olacağı bilinmiyor. Patentlere göre Samsung Galaxy S6 Edge modeli gibi bir tasarım geleceğe benziyor ama LG G Flex gibi bir tasarım düşüncesi de ortaya çıkabilir. İşte bu tarz söylentiler ise en az 1 yıl daha devam edeceğe benziyor. Bakalım gün geçtikçe çıkan sızıntı ve söylentiler nasıl bir iPhone modelini bizlere gösterecek.Şimdi ise asıl sorumuza gelelim; Eğer kavisli bir yapıda iPhone üretilmiş olsa tercih eder misiniz? Neden? Cevaplarınızı da bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0