• Anasayfa
  • Mobil
  • İngiliz Kazam'ın Akıllı Telefonu Thunder 450W, İtalya'da Satışa Çıkarılıyor

İngiliz Kazam'ın Akıllı Telefonu Thunder 450W, İtalya'da Satışa Çıkarılıyor

0
0
0
0
0
​Merkezi İngiltere’de olan Kazam, Thunder 450W ismindeki Windows Phone 8.1 akıllı telefonunu 3 Nisan tarihinden itibaren İtalya’da satışa sunuyor.
Merkezi İngiltere’de olan Kazam, Thunder 450W ismindeki Windows Phone 8.1 akıllı telefonunu 3 Nisan tarihinden itibaren İtalya’da satışa sunuyor.

Kazam Thunder 450W, dikkat çekici bir sarı renkle gelecek. Şirket tarafından yapılan açıklamada, akıllı telefon için Windows 10’a yükselme garantisi veriliyor.

Çift SIM kartlı telefon, dört çekirdekli işlemciye sahip. 8 megapiksel arka kamerası bulunan cihazın ön yüzünde de 2 megapiksellik bir kamera bulunuyor. 1 GB RAM ve 5 inçlik kapasitif LCD ekranı bulunan cihazın fiyatı 199 €.

HTC’nin Uh Oh Protection özelliği gibi Kazam’ın da Rescue adında bir özelliği bulunuyor. Buna göre Thunder 450W isimli akıllı telefonunuzun ekranı ilk bir yıl içerisinde zarar görürse ücretsiz olarak değiştiriliyor. Ayrıca teknik sorunların çözümü için müşterilere yardımcı olmak adına uzaktan teknik destek imkanı da sunuluyor.Kaynak: WMPowerUser
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0