Kendi Flappy Bird Oyununuzu Yapabilirsiniz

2
1
1
1
0
Kendi Flappy Bird Oyununuzu Yapabilirsiniz
Ortalığı kasıp kavuran ve herkesi oynarken sinir etmeyi başaran Flappy Bird oyunu yapımcısı tarafından tüm platformlardan kaldırılmıştı. Bunun ardından etraf Flappy Bird'ün benzerleri ile dolmaya başladı. Flappy Bird çılgınlığının artık yavaş yavaş sona ermeye başlarken bir oyun geliştiricisi Flappy Bird ile ilgili yeni bir uygulama geliştirdi.
Ortalığı kasıp kavuran ve herkesi oynarken sinir etmeyi başaran Flappy Bird oyunu yapımcısı tarafından tüm platformlardan kaldırılmıştı. Bunun ardından etraf Flappy Bird'ün benzerleri ile dolmaya başladı. Flappy Bird çılgınlığının artık yavaş yavaş sona ermeye başlarken bir oyun geliştiricisi Flappy Bird ile ilgili yeni bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile birlikte kendi Flappy Bird uygulamanızı geliştirebiliyorsunuz. Flappy Bird yerine kendi yüklediğiniz bir resmi seçiyorsunuz ve böylelikle seçtiğiniz resim Flappy Bird'ün yerini alıyor. Dilediğiniz gibi resim yükleyebildiğiniz bu uygulama ile oluşturduğunuz oyunu dilediğiniz gibi arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Üstelik zorluk ve sinir bozuculuk açısından bu oyunun Flappy Bird'ten hiç bir aşağı kalır yanı olmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Kendi Flappy Bird oyunuzu oluşturmak için buraya tıklamanız gerekiyor.

Bu adrese girdikten sonra seçmeniz gereken ilk resim Flappy Bird yerine geçecek olan karakterin resmi olacak. İkinci seçtiğiniz resim ise oyunda ki engellerin yerini alacak resim olmalı. Bunların ardından alt kısımda yer alan alana oyunuzunu adını girmeli ve daha sonrasında "Gerar jogo" butonuna tıklayarak kendi Flappy Bird oyunuzu oluşturabilirsiniz.

 Teknolojiye Atarlanan Adam Börd
2
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
1
0