Eğlenceli Fotoğraf Uygulaması Rando !

0
0
0
0
0
Eğlenceli Fotoğraf Uygulaması Rando !
Cep telefonunuzla fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, dünyanın her yerine çektiğiniz fotoğrafları gönderip, size gelenlere de görüp eğlenebileceğiniz güzel bir uygulama ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Cep telefonunuzla fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, dünyanın her yerine çektiğiniz fotoğrafları gönderip, size gelenlere bakıp eğlenebileceğiniz güzel bir uygulama ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Bu gayet basit ve keyifli uygulamamızın adı ise Rando.
 

 İsim ve Üyelik Gerekmeden Fotoğraf Paylaşın !


Rando kullanımı çok kolay; üyelik, isim, mail vermeden kullanılabilen çok basit ve güzel bir can sıkıntısı giderme uygulaması aslında. Çektiğimiz fotoğrafları ismimiz, nikimiz olmadan dünyanın herhangi birindeki bir kullanıcıya gönderiyor. Aynı şekilde noname bir fotoğraf da bize geliyor. Fotoğrafta herhangi bir bilgi bulunmuyor sadece gelen fotoğrafın üstüne bir kere tıklayarak sadece hangi ülkeden bize gönderildiğini görebiliyoruz.

AppStore ve GooglePlay’den ulaşabileceğimiz bu uygulama ile oldukça keyifli vakit geçirmek mümkün. Ayrıca adını bile duymadığımız ülkelerden gelen gayet güzel fotoğraflar görebiliyoruz.

 
  Rando Uygulamasını İndir


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0