• Anasayfa
  • Mobil
  • Kim Kardashian'ın Yayınlanmasıyla App Store'u Çökerten Yeni Uygulaması: Kimoji

Kim Kardashian'ın Yayınlanmasıyla App Store'u Çökerten Yeni Uygulaması: Kimoji

1
0
0
0
0
Mobil oyundan sonra bir de kendisine ait emoji uygulaması olan Kimoji’yi duyuran Kim Kardashian, uygulamayı yayınlar yayınlamaz App Store'un çökmesine sebep oldu.
Geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu mobil oyunu Hollywood ile bir günde yüz binlerce dolar kazanan Kim Kardashian, yine mobil platformu için geliştirdiği bir uygulamayı Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Kimoji adındaki uygulama, iOS klavyesine alternatif olarak emojiler sunuyor. Kim Kardashian’a ait karakteristik özelliklere sahip olan bu emojiler arasında artık herkesin aşina olduğu kocaman poposu, orta parmak, selfie çeken el gibi ikonlar yer alıyor. Ayrıca Kardashian'ın zenginliğin dışavurumu olan kapıları yandan açılmış araba, jeep ve dolar desteleri gibi emojiler de Kimoji'nin içerisinde yer alıyor.Emojilerin içerisinde açık saçık ikonların yer alması, Kimoji'nin çok merak edilmiş olmasını sağlamış olmalı ki App Store'un sunucularına binen aşırı yükten dolayı siteye erişim kısa süreyle sekteye uğramış. Yapılan açıklamalara göre Kimoji, App Store'da milisaniyede 9 bin kez indirilmiş!Sonuç olarak Kim Kardashian yine ne yapıp edip mobil platformun ekmeğini yemeye devam ediyor. Kimoji'nin iOS için geliştirilen uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz. (Android için yakın bir zamanda gelecektir) Bunun dışında Kardashian ailesinin resmi olarak geliştirdiği mobil uygulamalar bulunuyor, dilerseniz onları da Android ve iOS bağlantıları üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0