• Anasayfa
  • Mobil
  • Kış Aylarında Oynayabileceğiniz 5 Android Oyun

Kış Aylarında Oynayabileceğiniz 5 Android Oyun

1
0
0
0
0
Yeni yılın gelmesiyle birlikte birçok Android uygulaması ardarda piyasada yerini aldı. Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak birçok oyun Google play üzerinden indirilebilir durumda.
Yeni yılın gelmesiyle birlikte birçok Android uygulaması ardarda piyasada yerini aldı. Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak birçok oyun Google play üzerinden indirilebilir durumda. Karlar altında kayak yapabileceğiniz, noel baba ile tam gaz gidebileceğiniz ve kartopu savaşı yapabileceğiniz kış temalı 5 oyunu sizler için derledik. 

Santa RiderSize tanıtacağımız ilk oyun Santa Rider. Bu oyunda, elinde hediye torbasıyla motosiklette oturan noel babayı yönlendiriyorsunuz. Sol alt köşedeki çubuktan eğim farkını ayarlıyorsunuz. Sağdaki iki butondan yeşil olanı gaz kırmızı olanı ise fren. Bu oyun genel olarak noel babanın rotasındaki hediyeleri toplama ve denge kurma üzerine yapılmış.
 
  Santa RiderChristmas MissionBu oyunda yine noel baba ile ilerliyoruz. Ancak bir önceki oyundaki motorsiklet yerini kazığa bırakmış. Ekranın sol tarafına bastığımızda kızağa güç veriyoruz ve ne kadar hızlı gideceğine biz karar veriyoruz. Ayrıca önümüze gelen yaratıklardan lazer silahı sayesinde kurtulabiliyoruz. Oyunun zor tarafı ise asla çok alçaktan uçamıyor olmanız.
 
  Christmas MissionRun! Santa, RunNoel babanın bitmek bilmeyen çilesine bir yenisi ekleyen bu oyunda kahramanımız koşarak hareket ediyor. Durmadan koşup, önümüze çıkan paraları toplamaktan başka amacımız yok.

Monoton olmasına rağmen sizi eğlendiren oyunlar arasına aldığımız uygulamamanın oynanış şekli ise benzer oyunlarla aynı şekilde.
 

Snow SpinUçak kazası sonrasında adaya düşen kahramanımızın depresyona girecek kadar vakti olmamıştır. Snowboard üzerinde ilerleyen ve görevi penguenleri korumak olan karakterin diğer dostları (!) ise mamutlar. Bu oyun 50 bölümden oluşuyor ve karşınıza çıkan engellere rağmen en fazla bonusu toplamaya çalışıyorsunuz.
 
 Snow SpinSnowfightersSon oyunumuz ise kar topu savaşı temalı Snowfighters. İki takım halinde oynanabilen bu oyun diğerlerine göre oldukça eğlenceli görünüyor. Birden fazla oyuncuyu yönlendirebilmeniz ise olayın hem zor hemde zevkli tarafı. İlk bölümlerde basit bir oynanışa sahip olan oyun, ilerleyen seviyelerde bir strateji savaşına dönüşüyor.
 
  Snow Fighters

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0