• Anasayfa
  • Mobil
  • Kod Yazmaya Meraklı Kişiler İçin Geliştirilmiş Süper Oyun: Hacked

Kod Yazmaya Meraklı Kişiler İçin Geliştirilmiş Süper Oyun: Hacked

18
9
5
2
1
Eğer kod yazmaya merakınız varsa ya da yakın zamanda bu işe girişmek istiyorsanız, işe Hacked’la başlamanızı tavsiye ederiz.
Kod yazmak zor, yeri geldiğinde sıkıcı yeri geldiğinde eğlenceli olan fakat dönemin en popüler meslek / hobilerinden bir tanesi. Genellikle bir hobi olarak başlanan (eğer üniversitede ilgili bölüm okumadıysanız genelde böyle olur) kod yazma işlemi zamanla bir aşka dönüşerek mesleğe dönüşebiliyor. Hacked ise -profesyonel ya da amatör olarak ilgilenin hiç fark etmez- kod yazmakla haşır neşir olan herkesin ilgisini çekecek, bulmaca tarzı bir mobil oyun.

Oyunda yazılım dilleriyle ilgili genel olarak basit pratikler yapabilirsiniz. Story modunda basit algoritmalar geliştirerek size verilen problemleri çözebilir, Robot modunda tüm kodları kulanarak oyun oynayabilirsiniz. Games modunda da basit oyunlar geliştirip -ki burası ilginizi daha da fazla çekecektir- diğer kullanıcıların geliştirdiği oyunlara göz atabilirsiniz.Sadece Android platformu için geliştirilen bu eğlenceli oyunu aşağıdaki bağlantı üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 
  Hacked İndir!Bu arada Fobito ekibinin oyunun ilk üç bölümünü oynadığı ilgili video incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
18
9
5
2
1
Emoji İle Tepki Ver
18
9
5
2
1