Koyu Mavi iPhone 7'nin Nasıl Görüneceğini Gösteren 5 Konsept Fotoğraf!

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta ortaya atılan iddialar iPhone 7 ile birlikte uzay grisi renk seçeneğinin yerini koyu maviye bırakacağı yönündeydi. Bu renge sahip iPhone 7'nin ilk konsept görselleri bu hafta ortaya çıktı.
Geçtiğimiz hafta yayınladığımız buradaki haberimizde Apple’ın radikal bir karara imza atmak üzere olduğunu sizlere duyurmuştuk. Tedarikçi zinciri iddialarına dayandırılan haberler iPhone 7 ile birlikte daha çok siyah olarak bilinen “uzay grisi” renk seçeneğinin yerini “koyu mavi” rengin alacağı yönündeydi.

 Koyu Mavi Yeni iPhone'da Nasıl Görünecek?

Bu iddiaların üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra ortaya çıkan görseller iPhone 7’de yeni rengin nasıl görüneceği hakkında önemli bir fikir veriyor. Tasarımcı Martin Hajek’in ortaya çıkardığı koyu mavi iPhone 7 tasarımlarında siyah ön yüze gece mavisi denilebilecek bir renk tonu eşlik ediyor. Siyah Apple logosu ise ışık altında petrol mavisine yakın bir görünüm sunuyor. 

 Konsept Tasarımda Dikkat Çeken Detaylar

Marin Hajek’in tasarımında anten çizgilerinin daha önceki tasarımlarda iddia edildiği gibi kasanın kenarlarına itildiği görünüyor. Cihaz konseptler tasarımında çift kameraya yer verilmiş olması ise dikkat çeken noktalar arasında. İşte koyu mavi renkli iPhone 7 konsepti…0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0