• Anasayfa
  • Mobil
  • Daha Kutusundan Bozuk Çıkan Üst Düzey Akıllı Telefonlar

Daha Kutusundan Bozuk Çıkan Üst Düzey Akıllı Telefonlar

0
0
0
0
0
Gün geçtikçe piyasaya yeni akıllı telefonlar adını yazdırmakta.
Gün geçtikçe piyasaya yeni akıllı telefonlar gelmeye devam ediyor. “Canım sıkıldı dur yeni bir telefon çıkartayım” görüşüyle seri üretilen telefonlar ve tabii ki bu telefonların yanında getirmiş olduğu bazı problemler mevcut.

Büyük bir hevesle aldığımız cihazların kutusundan hasarlı, arızalı bir biçimde çıkması kullanıcıların yakınmasına sebep oluyor. (Hıyardan, elmadan iyidir herhalde)

Haberimizde kutusundan hasarlı olarak çıkan bazı üst düzey akıllı telefonlardan bahsettik. (Tabii teknoloji birazda şans işidir, herkese çürüğü çarığı denk gelmez.)
 

 Samsung Galaxy S6 Edge


Çift tarafı kavisli ekranı ve teknik özellikleri ile iddialı bir duruş sergileyen Samsung’un göz bebeği Galaxy S6 Edge, ne yazık ki ekranındaki ölü piksel ve lekeler ile kullanıcılara küçük ve hoş olmayan bir sürpriz yapıyor. (Şahin parasına telefon alıyoruz, onun da ekranı hatalı çıkıyor.)


 

 HTC One M7


Tasarımsal olarak beğeni toplayan ve metal bir yapıya sahip olan HTC One M7, kamera özelliği bakımından sınıfta kalıyor. Az ışıkta elde edilen görüntüler de “Ne gerek var Retrica’ya, al sana filtre” diyerek mor rengi ekranlarımıza serpiştiriyor.


 

 HTC One M9


Piyasada yerini almadan bile kendinden çokça söz ettiren HTC One M9, ölü piksellerle dolu olarak geliyor. Kullanıcılardan epeyce tepki gören One M9, istediği başarıyı elde edememiş olacak ki hemen arkasından HTC One E9 ile ilgili haberler sızdırılmaya başlandı. (Alın gençler size piksel piksel HTC.) 


 

 Nexus 6


Motorola tarafından üretilen Nexus 6’nın arka paneli plastik bir materyala sahipti. Arka panelin kendiliğinden soyulmaya başlaması ve bataryanın şişerek arka panele basınç yapması gözlerden kaçmadı.


 

 Nexus 5


Nexus 5 de akıcılığı ile kendinden söz ettiren ve beğenilen bir akıllı telefon. Yalnız tuşlarının çok ses çıkarması, çıkıntılı SIM girişi ve hoparlör deliklerinin tekrar bir elden geçmesi gerekiyordu.


 

 OnePlus One


Dokunmatiğinin sorun çıkarması, Wi-Fi’nin doğru düzgün çalışmaması gibi sorunlarla anılan OnePlus One’ın son vakası ise bataryasının patlaması oluyor. (Ama sen patlıyorsun.)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0