• Anasayfa
  • Mobil
  • Arabası Gibi Hızlı Akıllı Telefon: Lamborghini 88 Tauri

Arabası Gibi Hızlı Akıllı Telefon: Lamborghini 88 Tauri

1
0
0
0
0
Benim genel olarak arabalara karşı pek ilgim yoktur. Fakat işin içerisine Lamborghini girince işler biraz değişiyor. Hani “adamlar yapmışlar aga” dersin ya, benim için öyledir işte Lamborghini. 
Benim genel olarak arabalara karşı pek ilgim yoktur. Fakat işin içerisine Lamborghini girince işler biraz değişiyor. Hani “adamlar yapmışlar aga” dersin ya, benim için öyledir işte Lamborghini. Aynı isimle çıkarılan Lamborghini 88 Tauri'nin yüksek sistem özellikleri sayesinde arabada olduğu gibi “hızlı” olacağını söyleyebiliriz.  
 
Şirketin sahibi Ferruccio Lamborghini, şirketi oğlunun devralmasını ne kadar çok istese de başarılı olamamış. Oğul Tonino Lamborghini, şirketin ismiyle lüks eşyalar üretmenin peşine düşmüş. Çıkarılan Lamborghini 88 Tauri ismindeki lüks akıllı telefon, üretilen cihazların en yenisi.


 

 Sistem özellikleri “canavar”

Cihaz, 2,3GHz Qualcomm Snapdragon 801 çipsetle birlikte geliyor. Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi, 3 GB RAM, 5 inç Full HD ekran, 3400mAh batarya ile gelen akıllı telefonun arka kamerası ise 20 megapiksel. Çift SIM kart desteği bulunan cihazı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi ise aynı anda LTE ile internete bağlanıp 4G görüntülü görüşme imkanı sunması.
 
6 LTE modem ile en yüksek 4G hızını sunmaya hazırlanan Lamborghini 88 Tauri, önümüzdeki yılın ilk aylarından itibaren satışa sunulacak. Cihazın satış fiyatı henüz açıklanmadı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0