• Anasayfa
  • Mobil
  • Snapdragon 820 İşlemcili İlk Telefon Açıklandı!

Snapdragon 820 İşlemcili İlk Telefon Açıklandı!

0
0
0
0
0
Çinli üreticiden yeni akıllı telefonunda Snapdragon 820 yongası kullanılacağı sızıntıları geldi. Donanım olarak oldukça güçlü olacak modelin detayları haberimizde.
Mayıs ayında çıkardığı yüksek donanımlı telefonuyla dikkatleri üzerine toplayan LETV’den yeni bir telefon geliyor. Mayıs ayında LETV Max telefonu Snapdragon 810 işlemcisi, 4GB LPDDR4 RAM belleği ve oldukça başarılı olan 20.7 MP’lik Sony IMX230 sensörlü arka kamerasıyla tüm ilgiyi kendi üzerinde toplamayı başarmıştı. Ayrıca parmak izi tarayıcısı, Quad HD çözünürlüğündeki ekranı ile günümüz teknolojisine oldukça ayak uydurmuş ve piyasaya ismini duyurmuştu. Çinli üretici LETV yeni bir model çıkarmayı düşünüyor. Tekrar donanım olarak üst seviye olması beklenen yeni modelinde Snapdragon 820 yongasını kullanacağı hakkında haberler yayıldı. (Gelelim telefonun detaylı incelemesine)

Çinli üretici yeni akıllı telefonuna LETV Max 2 ismini vermesi bekleniyor. LETV Max 2 modelinde ulaştığımız kaynaklara göre Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisini ve bu işlemciye yakışır bir grafik yonga seti olarakta Adreno 530 kullanmayı tercih etmiş. Telefon ayrıca Quick Charge 3.0 desteği sunuyor. Quick Charge 3 özelliği sayesinde 35 dakika içinde telefonun bataryası %80 dolum noktasına ulaşacağı söyleniyor. Telefonun sızan görüntülerine bakıcak olursak cam veya metal kasadan oluşacak. Şık bir görünüme sahip olması beklenen LETV Max 2’nin sızan görüntülerine göre kamera ve LED flaşı sağ köşeye konumlandırılacak. Çinli üretici LETV’nin yeni modeli Max 2, 2016’nın ilk çeyreğinde piyasada olması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0