• Anasayfa
  • Mobil
  • LeEco, Dünyanın İlk Snapdragon 823 İşlemcili Telefonunu Duyuracak

LeEco, Dünyanın İlk Snapdragon 823 İşlemcili Telefonunu Duyuracak

0
0
0
0
0
29 Haziran’da bir lansman düzenleyecek olan Çinli şirket LeEco, dünyanın ilk Snapdragon 823 işlemcili telefonunu duyurmayı planlıyor.
Bu yıl Çin’in yükselen en büyük değeri olma yolunda ilerlemeye devam eden LeEco, dünyanın ilk 8 GB RAM’li telefonunun ardından şimdi de ilk kez gücünü Snapdragon 823’ten alan bir akıllı telefon duyurusu gerçekleştirmeyi planlıyor. 

Qualcomm tarafından yapılan açıklamalara göre (tam emin değiliz ama söylenti bu şekilde) SD 823, SD 821 adıyla da gelebilir, o yüzden kafanız karışmasın. 

8 GB RAM’li Le Max 2 Pro gibi bu telefonda da 8 GB RAM’in ve arkasında da 25 MP’lik bir kameranın olacağı belirtiliyor. Fiyatının ise 455 dolar civarında seyredeği söyleniyor.Eğer hatırlarsanız dünyanın ilk SD 820 işlemciye sahip akıllı telefonu da yine LeEco tarafından duyurulmuştu. O yüzden haberi bir söylenti şeklinde değil de gerçekleşme ihtimali çok yüksek bir durum olarak değerlendirmek gerekiyor. Yine de açıklamalar resmi ağızlardan gelmediği için biraz daha beklemek en mantıklısı olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0