• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo'nun Bükülebilir Akıllı Telefonu Göründü!

Lenovo'nun Büklüm Büklüm Tableti ve Telefonu İlk Kez Gösterildi!

1
1
0
0
0
Lenovo'nun Büklüm Büklüm Tableti ve Telefonu İlk Kez Gösterildi!
Akıllı telefon ve tabletlerde bükülebilir - katlanabilir tasarım dönemi yakında başlıyor. İlk konsept ürünler ise artık açıkça göstebilir duruma geldi. Lenovo'nun katlanabilir ve bükülebilir cihazlarına birlikte göz atalım...
Mobil cihazlarda bir sonraki devrim bükülebilir - katlanabilir tasarımlar olabilir. Dokunmatik ekran devriminden sonra uzun yıllardır çok büyük değişiklikler yaşamayan akıllı telefon ve tabletlerde bir sonraki kırılma noktasına ulaşılmak üzere. Son gelişmeler köklü değişimlerin sandığımızdan yakın olduğunu gösteriyor.

 Bükülebilir Ekranlı Cihazlar İlk Kez Gösterildi!

Dün gerçekleşen Lenovo Teknoloji Dünyası Konferansı ilginç bir şova sahne oldu. YouTube ünlüsü Meghan McCarthy’nin sunumuyla ortaya çıkan bükülebilir - katlanabilir akıllı telefon ve tablet, izleyen herkesi şaşırtmayı başardı. Henüz konsept aşamada olan cihazların en ilgi çekici yanı çok kolay bir şekilde bükülüp katlanabilmesi ve ekran üzerindeki görüntünün bozulmaması.
 

 Yeni Cihazlar Ne Zaman Geliyor?

Çok kısa süreli gösterilen cihazların sadece yeni ekran teknolojisini tanıtmak amacıyla etkinlikte yer aldığı vurgulandı. Buna rağmen, cihazların son kullanıcı ile buluşması o kadar da uzun bir zaman gerekmiyor. Verilen bilgilere göre Lenovo’nun bükülebilir - katlanabilir tablet ve akıllı telefonları 2017 yılında piyasada olacak. Bakalım bu tür cihazlara tüketiciler ilgi gösterecek mi?
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0