• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo, Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Alacak Cihazlarını Açıkladı!

Lenovo, Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Alacak Cihazlarını Açıkladı!

0
0
0
0
0
Mobil cihaz üreticileri yeni Android işletim sistemi Marshmallow'u alacak cihazlarının listelerini açıklamaya devam ediyor. Son gelen liste ise Lenovo'dan. 
Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yavaş yavaş da olsa mobil cihaz sektöründe yayılmaya devam ediyor.  Nexus'lar ve Google Play Edition akıllı telefonların ardından LG, G4 için 6.0 Marshmallow güncellemesini sunarak kullanıcılarını sevindirmişti (tüm G4 kullanıcılarına sunulmuş durumda değil tabiki).

Bu konuda LG'yi Motorola ve HTC gibi pek çok marka takip etti. Şimdi ise güncellemeyle ilgili detaylı bilgi sırası Lenovo'da. Mobil sektörde zirveye oynayan isimlerden olmasa da iyi bir kullanıcı kitlesi bulunan ve her geçen gün kalite bağlamında ürettiği cihazları geliştiren Lenovo, 5 telefonu için 6.0 Marshmallow güncelleme tarihini açıkladı.Tabii bu durum Lenovo kullanıcıları pek heyecanlandırmasın, zira açıklanan tarihler pek de sevindirici olmayabilir. Yapılan resmi açıklama doğrultusunda Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak Lenovo cihazları ve güncelleme tarihleri şu şekilde;

Lenovo Vibe P1: Haziran 2016

Lenovo Vibe S1: Haziran 2016

Lenovo K3 Note: Eylül 2016

Lenovo A7000-a: Eylül 2016

Lenovo A7000-a Plus: Eylül 2016
Bu arada geçen sene Lenovo cephesinden gelen ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen Vibe Z2 Pro'nun listede olmaması bizi biraz şaşırttı. Tabii şunu da hatırlatalım; firmaların açıkladığı listelerin dışında kalan cihazların kesinlikle Marshmallow güncellemesi almayacağı gibi bir durum söz konusu değil.

Firmalar öncelikli cihazlarını açıklayıp diğerlerini sonrasına saklayabiliyorlar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0