• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo Dünyanın İlk Lazer Projeksiyonlu Telefonu Smart Cast'ı Duyurdu

Lenovo Dünyanın İlk Lazer Projeksiyonlu Telefonu Smart Cast'ı Duyurdu

5
3
2
2
1
Fütüristik telefonda son nokta diyebiliriz. Bir projeksiyonlu telefon ne yapabilir ki diyorsanız bu habere göz atmalısınız.
Lenovo son dönemler mobil cihaz konusunda en çok atılım yapan markalardan biri. Haliyle yeni ürünleride artık tüketici tarafından daha çok ilgi görmeye başlıyor.

Lenovo Vibe X2 ile son dönemdeki çıkışını sürdüren Lenovo Vibe Shot ile de kamera konusundaki yeteneklerini göstemişti. Şimdi ise bambaşka bir telefonla karşımızdalar. Smart Cast!Projeksiyonlu telefonlar ilk olarak Samsung Galaxy Beam ile gündeme gelmiş kimileri tarafından gereksiz bulunmuş kimileri tarafından takdir toplamıştı. Samsung bu cihazın yeni modeli ilede istediği satışı elde edemeyince Beam gündemlerden uzak kaldı. Lenovo rakibinin tüm bu ofsayt hamlelerini kontra atakla gole çevirecek cihazı Smart Cast'ı duyurdu.

Smart Cast içerisinde dünyanın en ufak lazer projeksiyonunu barındıran akıllı telefonu. Fakat Lenovo'nun yeni oyuncağı sadece projeksiyon değil. Surface Moduna alındığında dokunmatik bir ekrana dönüşen projeksiyon bu sayede masanızın üzerinde klavye kullanmanızı, piyano çalmanızı hatta Fruit Ninja oynamanızı sağlayacak. Ne yazık ki şuanda elimizde tek detay bu. Akıllı telefon hakkında yeni detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Cihaz hakkındaki demo videosuna da göz atmayı unutmayın.
 

Hatırlayacağınız üzere biz de buna benzer bir zımbırtı yapmıştık. Eğer aranızda izlemeyenler varsa bizim cep telefonunu projeksiyona çevirdiğimiz videoyu aşağıdan izleyebilirler.
 
5
3
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
5
3
2
2
1