• Anasayfa
 • Mobil
 • Lenovo'nun Lollipop Alacak Modelleri Açıklandı

Lenovo'nun Lollipop Alacak Modelleri Açıklandı

0
0
0
0
0
Akıllı telefon sektörünün yükselen yıldızı Lenovo, Android 5.0 Lollipop alacak cihazlarını açıkladı. Fakat güncellemeler hakkında bir tarih vermekten kaçındı.
Android cihazlarının ortak sorunu güncellemeler. Android dünyasında bir çok üretici ve her üreticinin kendine has bir arayüzü olduğu için güncellemeler pek de hızlı gelmiyor. Hatta bazı telefonlar güncellemeleri alabilecek güçte iken, markalar yeni telefonlarını satmak için, bu tarz cihazlara güncelleme bile yayınlanmıyor.

Örnek olarak LG G2 diyebiliriz. Hala amiral gemisi kategorisine girecek kadar güçlü olan cihazın Android M almayacağı söyleniyor.Android telefon sektörüne hızlı bir giriş yapan Çin'li üreticiler ise bu tabuyu yıkmaya hazırlanıyor. Çin demişken bir laptop üreticisi olan ve akıllı telefon sektörüne giriş yapan yıldızlardan biri olan Lenovo'da bu tabuyu yıkacak şirketlerden. Lenovo eski, yeni demeksizin neredeyse piyasada bulunan tüm cihazlarına Android 5.0 Lollipop güncellemesi getirecek.

Lenovo'nun Android Lollipop güncellemesi almış ve alacak telefonlarının listesi:
 1. Lenovo Vibe Z2 Pro
 2. Lenovo Vibe X2
 3. Lenovo Vibe Z2
 4. Lenovo S90
 5. Lenovo P70
 6. Lenovo S60
 7. Lenovo S850
 8. Lenovo S580
 9. Lenovo A328
 10. Lenovo A536
 11. Lenovo A319
Bazı markalar daha güncellemenin adından bahsetmezken Lenovo tam 11 modeline Android Lollipop güncellemesini dağıtacak. Fakat Android M'in tanıtıldığını da varsayarsak Lenovo'nun bile bu konuda geç kaldığını söyleyebiliriz. Fakat yinede eski, yeni, iyi veya kötü ayır etmeksizin güncelleme verecek olması bu açığını kapatacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0