• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo'nun Motorola İmzalı Yeni Telefonu Lemon X'ten İlk Görsel Geldi!

Lenovo'nun Motorola İmzalı Yeni Telefonu Lemon X'ten İlk Görsel Geldi!

0
0
0
0
0
Lenovo ve Motorola işbirliğinde üretilecek olan Lemon X'e ait ilk görsel geldi.
Telefon sektöründe yavaş yavaş kendine yer edinmeye başlayan ve özellikle uygun fiyatta telefonları ile dikkat çeken Lenovo, artık daha ciddi adımlar atmanın peşinde.

Bu bağlamda geçen sene Motorola'yı 3 milyar dolara satın alan şirket, Motorola'nın desteği ile ilk hamlesini yapmaya çok yakın. Akıllı telefon sektöründe ''sızıntı'' denildiğinde artık akla gelen birkaç isimden biri olan @upleaks'in yayınladığı render, Motorola'nın telefon üretimi konusunda ipleri Lenovo'dan alacağını biraz doğrular gibi.

Lenovo'nun Motorola'yı satın alması, ''bundan sonra Lenovo'nun telefonlarını Motorola tasarlayacak'' şeklinde haberlerin ortaya çıkmasını sağlamıştı. Nitekim öyle de olacağa benziyor. Çünkü şirketin yeni telefonu Lemon X'in tasarımı, resmen ''bu Motorola'nın elinden çıkmış'' dedirtiyor.Telefonun üst ve alt taraflarındaki tasarım çizgileri, hafif eğimli arka paneli ve yine arka tarafındaki ''üstte kamera, ortada LED flaş ve altta -muhtemelen- parmak izi okuyucu sensör'', Motorola telefonlarında alışık olduğumuz, sıkça rastladığımız bir düzen. 

Şu an için telefona ait başka bir görsel bulunmuyor. Ancak, genellikle bu tarz sızıntıların ardından birkaç gün içinde cihazlar hakkında daha detaylı bilgiler, daha detaylı görseller gelir. Yani Motorola imzası taşıyan Lenovo'nun yeni akıllı telefonu Lemon X, önümüzdeki günlerde yeniden karşımıza çıkacaktır.

Kaynak: Pocketnow
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0