• Anasayfa
  • Mobil
  • 5.000mAh Bataryalı Lenovo Vibe P1'in Fiyatı Belli Oldu!

5.000mAh Bataryalı Lenovo Vibe P1'in Fiyatı Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Lenovo'nun bu sene çok farklı özelliklere sahip telefonlarından biri olan 5.000mAh bataryalı Vibe P1 ön satışa çıktı. Haliyle fiyatı da belli oldu.
Her firma özellikle üst seviye donanıma sahip cihazlar üretmeye çalışırken, Lenovo firması her kesimin isteğine ulaşmaya çalışarak güzel hamleler yapmakta. Örnek vermek gerekirse özçekim meraklıları için çift ön kameralı Vibe S1 modelini duyuran firma bir de 5.000mAh bataryası ile şarj sorununu kökten çözecek Vibe P1 modelini de duyurmuştu.

Vibe S1'e göre bataryası ile daha dikkat çekici olan Vibe P1 modeli ilk olarak Amazon'da ön siparişe açılarak fiyat bilgisi de ortaya çıkmış oldu. Teknik özellikler noktasında da hatırı sayılır biçimde orta seviyenin üst sıralarında yer alan cihaz, 360 Dolar fiyatı ile de Amerika'daki meraklılarına sunuldu.Teknik özelliklerine değinecek olursak; 5.5 inç büyüklüğündeki Full HD erkanı, Qualcomm Snapdragon 615 çipseti, 2GB RAM miktarı, 32GB MicroSD kart destekli hafızası 13MP arka ve 5MP ön kamerasının yanında asıl bombasının 5.000mAh bataryası olan cihaz bu detaylara rağmen 9.9 mm inceliğe sahip. 189gr ağırlığıyla da biraz ağır kalacak olan cihaz tabiki böylesine bir bataryaya sahipken oldukça normal bir ağırlık olduğunu belirtmek gerek.Sonuç olarak Snapdragon 615 ve 2GB RAM ikilisi günümüzdeki tüm oyun ve uygulamaları kurtarabilecek yapıda olması ile gayet hoş bir telefon olduğunu söylememize yetiyor. Ayrıca 5.000mAh da tuzu biberi olarak dışarı çıktığınızda "eyvah şarjım bitiyor" derdini de ortadan kaldırarak iki üç gün boyunca kafalar rahat takılmanızı sağlayabilecek. Ülkemize gelip gelmeyeceği belli olmayan cihazın gelmesini umut ediyoruz. Bize böyle cihazlar gerek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0