Lenovo Vibe P1 Özellikleri Açıklandı

0
0
0
0
0
Mobile World Congress etkinliğinde bu yıl Lenovo, telefon pazarında 5 adet farklı model piyasaya süreceğini açıklamış; ancak Vibe P1 de dahil olmak üzere bu modellerin bazılarını gün yüzüne çıkartmamıştı.

Bu yeni Lenovo cep telefonlarının bazı modelleri için özel basın görselleri sağlanmış olsa da Lenova Vibe P1 başta olmak üzere kimisi hakkında hiçbir bilgimiz yokken sadece varsayımlardan söz edebiliyor ve bugüne kadar merakla bekliyorduk.

Bugün ise en nihayetinde telefon piyasasında da dizüstü bilgisayar pazarında olduğu gibi payını artırmaya yönelik çalışan Lenovo, IFA 2015’te resmi olarak Vibe P1 modelini tanıtacağını duyurdu.
Lenovo Vibe P1
Haberin yanı sıra bir de telefonun tasarıma yönelik görseller sunan Lenovo, magnezyum alaşımlı gövdesi ile dikkat çekerken donanım olarak da gayet yeterli bir performans sunacak gibi duruyor.
Lenovo Vibe P1 özellikleri
1.5 GHZ sekiz çekirdekli Snapdragon 615 işlemciye sahip Vibe P1, 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı bulunduruyor.
Lenovo Vibe P1 özellikleri nelerdir
5.5 inç 1080p ekranın yanı sıra 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerası bulunan cihaz; ayrıca parmak izi sensörü ve devasa 5000 mAh gücünde bir batarya taşıyor ve kutusundan Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi ile çıkıyor.
Lenovo Vibe P1 özellikleri hangileridir
Her ne kadar fiyatı hakkında bir şey söylenmemiş olsa da özelliklerine baktığımızda bütçe dostu olarak sınıflandırabileceğimiz Lenovo Vibe P1, donanımı ve bataryası ile rahatlıkla 1 günün üzerinde kullanım süresi sunabilecek gibi duruyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0