• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo Vibe S1, Dünyanın İlk Çift Ön Kameralı Telefonu Olabilir!

Lenovo Vibe S1, Dünyanın İlk Çift Ön Kameralı Telefonu Olabilir!

0
0
0
0
0
Çinli üretici Lenovo'nun bu yılın 3. çeyreğinde duyurmasının beklendiği yeni akıllı telefonunda yüksek ihtimalle çift ön kamera bulunacak.
Lenovo Vibe S1’in ilk olarak bu yılın Mart ayında düzenlenen MWC 2015 etkinliğinde duyurulması bekleniyordu fakat bu tarih çeşitli sebeplerden ötürü ileriye alınmıştı. Yine de bazı özelliklerinin ne olacağına dair bilgiler edinmiştik fakat gözlerden kaçan bir detay, Lenovo’nun akıllı telefon pazarında bir ilke imza atmasını sağlayabilir.

Aşağıdaki görsellerden de anlayabileceğiniz üzere Vibe S1, dünyanın ilk çift ön kameralı akıllı telefonu olacak. Bu kameralardan bir tanesinin en az 8 MP çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Bunun dışında LED flaşlı 13 MP çözünürlüğünde arka kamera, 1080p çözünürlüğünde 5 inç ekran, 2 GB RAM ve genişletilebilir 16 GB dahili hafıza, 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemci ve Android 5.1 Lollipop işletim sistemi de cihazda olması beklenen diğer özellikler.

Lenovo’nun Vibe S1’i tam olarak hangi tarihte tanıtacağı ve nasıl bir fiyatla satışa çıkaracağı şimdilik belli değil. Eğer ülkemizde satışa sunulsa satın almak ister miydiniz?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0