• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo Vibe X3, Snapdragon 808, 20 MP Kamera ve Daha Fazlası

Lenovo Vibe X3, Snapdragon 808, 20 MP Kamera ve Daha Fazlası

0
0
0
0
0
Lenovo’nun Vibe serisine dair detaylı ve kesin bilgiler beklerken dün GFXBench’te göze çarpan bir isim beklentileri heyecana dönüştürdü. Lenovo Vibe X3 adındaki bu model üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.
Snapdragon 808 tercih etmiş olan Lenovo Vibe X3 modelinde işlemci performansı Snapdragon 810’dan çok az daha düşük olsa da ısınma problemi yaşayan 810’lu modellerden daha rahat bir kullanım sunacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar Qualcomm’dan ve OnePlus gibi modellerin üreticilerinden yapılan duyuru ile ısınma sorununun çözülmüş olduğu söylense de LG G4 amiral gemisi modeller, Snapdragon 808 kullanmayı tercih etmişti.

6 çekirdekli işlemcisinin yanı sıra 3 GB RAM bulunduran Lenovo Vibe X3, 4.9 inç 1080 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip ve 20 megapiksel kamerası ile 4K çözünürlükte video kaydı yapabiliyor.
Android 5.1.1 Lollipop sürümü ile kutusundan çıkacak olan Lenovo’nun Vibe X3 modeli selfieleriniz için de 7 megapiksel bir ön kameraya sahip.
Tasarımına ait de birkaç görselin elimize ulaştığı Lenovo Vibe X3, son derece sade diyebileceğimiz çizgilere ve şık bir duruşa sahip.
Ekranın etrafını saran son derece ince bir çerçeve dışında ekranın üst kısmında bir ve alt kısmında bir olmak üzere iki adet hoparlör bulunuyor.

Arka yüzünde ise iki adet LED flaş bulunduran Vibe X3, bu flaşların hemen altında da bir parmak izi okuyucusuna sahip.
Henüz Lenovo yeni amiral gemisinin çıkış tarihi ya da fiyatı ile ilgili kesin bir bilgimiz olmasa da Eylül ayında Almanya’da düzenlenecek olan IFA Tüketici Elektroniği Fuarı’nda telefonun tanıtılması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0