• Anasayfa
  • Mobil
  • Leo's Fortune, New Star Soccer ve How-Old Windows Phone'daki Yerlerini Aldı

Leo's Fortune, New Star Soccer ve How-Old Windows Phone'daki Yerlerini Aldı

0
0
0
0
0
Diğer platformlarda severek oynanan Leo's Fortune ve New Star Soccer'in yanı sıra kısa süre önce bir anda popülerleşen Microsoft'un How-Old uygulaması Windows Phone cihazları için indirilebilir durumda.
Son dönemde hızla artan Windows Phone uygulamalarına üç yenisi daha ekleniyor. Android ve iOS platformunun efsaneleşen oyunlarından Leo's Fotrune ve New Star Soccer'in yanı sıra Microsoft tarafından geliştirilen sizlere buradan aktardığımız ve şu anda popüler olan çalışmalardan How-Old, Windows Phone Store üzerinden indirilebiliyor.

How-Old normalde de ücretsiz bir çalışma olduğu için indirip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Fakat Leo's Fortune diğer platformlarda olduğu gibi mobil oyunlara göre biraz tuzlu bir fiyata WP platformundaki yerini aldı.
 

 Leo's Fortune
Geçtiğimiz yıl Android ve iOS için çıkan, hatta 2014 yılı iOS platformunun en iyi macera oyunu olarak seçilen Leo's Fortune, pahalı sayılabilecek fiyatına rağmen binlerce kişi tarafından defalarca oynandı. Leo adlı karakterimizin çalınan servetini geri kazanması için 24 ayrı bölümden oluşan macera oyunu gerçekten çok zevkli.

Birçok otorite tarafından hala macera dalında en iyi mobil oyun olarak gösterilen Leo's Fortune, WP platformunda da bu dala aday olacağı kesin. 512MB RAM desteği de sunmasıyla en baştan sevilen oyun Windows üzerinden de oynanabilen yapısıyla oldukça fazla indirme sayılarına bu platformda da ulaşacaktır.

11.50TL gibi birazcık tuzlu diyebileceğimiz ücretin hakkını rahatlıkla veren Leo's Fortune'u aşağıdaki bağlantıdan tüm platformlar için indirebilirsiniz. Ayrıca Windows için bu bağlantı ile ayrıca bilgisayarınıza indirip oyanayabilirsiniz.
 
  Leo's Fortune İndir (Android - 13.49TL / iOS - 10.49 TL / WP - 11.50 TL)
 
 

 New Star Soccer
Zamanında benim de severek oynadığım NSS, amatör olarak başlayarak dünya yıldızı olmak uğruna ilerlediğiniz bir futbolcu kariyer oyunu olarak dikkat çekiyor. Bu yolda size gelecek tekliflere, yapacağınız hamlelere ve geliştirmelerinize dikkat etmeniz gerekli. Türkçe olmasıyla da oyundaki vereceğiniz kararlarda zorluk yaşamıyorsunuz.

Para ve şöhret kazanmak uğruna attığınız adımlarda karşınıza birçok engel de çıkacak. Hatta şike ve teşvik olayları bile olduğunu söyleyelim. Ayrıca paranızı katlamak için ganyan bile oynayabiliyorsunuz. Ama fazla kaptırmayın :)Antrenmanlarınıza, sahadayken atacağınız paslara ve şutlara dikkat etmelisiniz. Oldukça eğlenceli olan bu oyunun WP'ye yeni gelmesiyle önceden deneyemeyen arkadaşların kesinlikle denemesini tavsiye ediyorum. Oldukça basit yapıda olması da karmaşıklığı önlüyor. Bu da oyunun ayrı bir artısı.

Biz fazla uzatmayalım, ücretsiz olan oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
   

 Microsoft How-Old
Microsoft'un yaşınızı tahmin eden eğlenceli bir uygulaması olan How-Old, kısa süre önce bir anda popüler oldu. Bazen olduğunuzdan çok yaşlı (mesela beni 73 yaşında olarak tahmin etti) bazen ise çok daha genç tahminler yapan How-Old daha geliştirilmekte. Ancak arkadaşlar arasında sıkıntı atmalık eğlenceli bir şey olan bu how-old'a bilgisayarınızdan bu bağlantı üzerinden ulaşarak kullanabilirsiniz.Şimdi ise WP platformuna uygulaması yapılan How-Old'u indirip telefonunuzda ailenizin ve arkadaşlarınızın kaç yaşında göründüğünü tahmin için kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz olan uygulama telefon üzerinden rahat kullanım sağlaması nedeniyle de dikkat çektiğini söyleyelim. Ayrıca uygulamanın bir diğer güzel yanı sadece WP platformu için hazırlanmış oluşu olarak gösterebiliriz.
 
  Microsoft How-Old [ÜCRETSİZ]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0