• Anasayfa
  • Mobil
  • LeTV’nin Yeni Jenerasyon Telefonu Max 2, Efsane Özelliklerle Geliyor!

LeTV’nin Yeni Jenerasyon Telefonu Max 2, Efsane Özelliklerle Geliyor!

0
0
0
0
0
Çin’in kaliteli yerel üretici firmalarından olan LeTV, bir sonraki akıllı telefon modelinde üst düzey özelliklere yer verecek.
İki hafta önce LeTV’nin duyuracağı yeni akıllı telefonu LeTV Max 2’nin Snapdragon 820’yi kullanacak ilk cihaz olacağından bahsetmiştik. Şimdi ise cihazda olması beklenen efsane özellikler açıklandı.

GizmoChina’nın haberine göre LeTV Max 2, 6 GB RAM ve 23 MP çözünürlüğünde arka kamerayla gelecek. Xperia Z5 Premium’un 4K çözünürlüklü ekranından sonra 6 GB RAM’li telefonların da artık yavaş yavaş geleceğini söyleyebiliriz. Tabii ki RAM’in yüksek olması cihazın performansını iyileştirecektir fakat bundan maksimum verim alabilmek için diğer özellikler de önemli. Peki cihazın diğer özellikleri nasıl olacak?

Kamerasının 23 MP çözünürlüğünde olacağını söylemiştik. Kamerayla ilgili olarak Sony’nin yeni MX300 sensörüne ve 0.1 saniye gibi çok hızlı odaklanma özelliğine sahip olacağını, ayrıca 24fps’de 4K video kaydı yapabileceğini belirtelim. Ekranı ise 2K Quad HD çözünürlüğünde ve 5.7 inç büyüklüğünde olacak. İnsanı heyecanlandıran özelliklere sahip olacak LeTV Max 2’nin, önümüzdeki yılın ilk aylarında duyurulması bekleniyor. Fiyat ve satışa sunulacağı ülkeler konusunda bir fikir yürütemiyorum ama böylesine sağlam özelliklere sahip bir telefonun küresel çapta satışa sunulmasını çok isterdim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0