• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'den 4G Destekli Aksiyon Kamerası: Action Cam LTE

LG'den 4G Destekli Aksiyon Kamerası: Action Cam LTE

0
0
0
0
0
Son dönemlerin popülerleşen aksiyon kameralarına bu sefer LTE desteğiyle LG de katıldı.
Özellikle GoPro ile özdeşleşen aksiyon kameraları noktasında artık popüler çapta birçok firma bulunuyor. Şimdi ise son olarak G5 ve ona ait oyun arkadaşları ile dillendirilen LG, Action Cam LTE adını verdiği yeni bir kamera ile bu sektöre de giriş yaptı.

12.3MP çözünürlüğüne sahip, 1/2.3 inç büyüklüğünde bir sensör barındıran kamera HD'de 120fps, Full HD'de 60fps ve 4K'da ise 30fps kayıt yapabilme yeteneğine sahip. HD olarak 4G veya WiFi bağlantısı üzerinden canlı yayın da yapabilen Acrion Cam LTE, 2TB'a kadar MicroSD kart desteği de sunuyor.USB 2.0 ve USB Type-C bağlantı desteği sunan kamera, GPS, jiroskop, ivmeölçer, Bluetooth 4.1 gibi teknolojilere de sahip. Uzaktan kontrol ile güvenlik kamerası şeklinde kullanılabilen Action Cam LTE, 4G modemi sayesinde bir akıllı telefona bağlı kalmadan internet ile iletişim kurarak önceden ayarlanan canlı yayını da kesintisiz yapabiliyor.

İçerisinde açıklanmayan bir işlemci, 2GB RAM ve kendiliğinden 4GB depolama kapasitesi sunan cihaz 1.400mAh batarya ile Full HD'de 4 saate kadar kayıt desteği sunuyor. IP67 sertifikası ile dalgıçlık gibi derin sularda kullanılamayacak olsa da sörf, kayak vb kar ve su ile haşır neşir olacağınız sporlarda sıkıntı çıkarmadan kullanılabilecek.Fiyatı açıklanmayan LG Action Cam LTE, aynı zamanda GoPro ve türevlerinde olduğu gibi ekstra koruma kılıfı ile tahminimce derin sularda da kullanılabilecektir. İlk olarak Güney Kore, Avrupa, Kuzey Amerika bölgelerinde satışa çıkacak cihazın çıkış tarihi ise Haziran olarak belirlenmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0