• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, AKA Serisi Akıllı Telefonlarını Türkiye’de Satışa Çıkarıyor!

LG, AKA Serisi Akıllı Telefonlarını Türkiye’de Satışa Çıkarıyor!

0
0
0
0
0
​LG, geçen yıl Kore’de satışa sunduğu yeni akıllı telefon serisi AKA’yı Türkiye’de satışa sunacak. Farklı karakterlerdeki görünümleriyle daha çok çocuklara hitap eden akıllı telefon serisi, şirket tarafından yapılan açıklamada Hong Kong, Çin, Singapur ve Türkiye’deki satış raflarında yerini alacak. 
LG, geçen yıl Kore’de satışa sunduğu yeni akıllı telefon serisi AKA’yı Türkiye’de satışa sunacak. Farklı karakterlerdeki görünümleriyle daha çok çocuklara hitap eden akıllı telefon serisi, şirket tarafından yapılan açıklamada Hong Kong, Çin, Singapur ve Türkiye’deki satış raflarında yerini alacak. AKA serisi, bir hafta önce de Tayvan pazarına giriş yapmıştı.

Kullanıcılarla telefonlar arasında duygusal bir bağ oluşturmak için üretilen AKA serisindeki telefonlara, kendilerine göre bazı karakteristik özelliklere sahipler. Örneğin sarı renkli Eggy, kompülsif bir sevgiliyi tanımlıyor. Beyaz olan Wooky, aptal ve şaşkın bakışlara sahip. Pembe renkli Yo-Yo sürekli diyet yapan bir karakteri tanımlarken mavi renkli Soul da müziksever bir karaktere sahip.AKA serisinin sistem özelliklerine baktığımızda 5 inçlik 720 piksel çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 1.5 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve 2610mAh gücünde bataryası bulunan cihaz, şu anda Kore’de 455 dolar etiket fiyatıyla satılıyor.Kaynak: GSMArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0