• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, Ülkemizde "Avea L Bello" Olarak Geçen Telefonunu Yeniledi: Bello II

LG, Ülkemizde "Avea L Bello" Olarak Geçen Telefonunu Yeniledi: Bello II

0
0
0
0
0
LG'nin "L Bello" model adıyla geçen sene duyurduğu, ülkemize Avea ortaklığı ile Avea L Bello olarak giriş yapan cihaz yenilenerek LG Bello II adıyla duyuruldu.
LG'nin ülkemizde Avea L Bello olarak tanıttığı telefonu LG L Bello yenilenerek LG Bello II adıyla tekrar duyuruldu. Orta-alt seviye arasında gezen ve ucuz telefonlar arasında yerini bulan LG L Bello cihazı, yerine geçen Bello II ile de aynı şekilde devam edecek.

Tasarımsal olarak değişikliğe giden LG, L Bello modelinde G3'e yakın bir tasarım anlayışı çizerken Bello II modelinde klasik bir telefon görünümüne girmiş. LG'de alışkın olduğumuz ses açma-kısma ve güç butonunu arkaya değil de yana getiren firma cihazın çerçevelerini de biraz kalın tutmuş gibi görünüyor. Ancak bu değişikliklere rağmen telefonun oldukça şık göründüğünü söylemek gerek.Teknik özelliklerine değinecek olursak eğer 5 inçlik FWVGA, yani 480p ekrana sahip olan cihazda 4 çekirdekli ve 1.3GHz hızında çalışan bir işlemci bulunuyor. (Büyük ihtimalle MediaTek MT6582). Ayrıca 1GB RAM, 8GB MicroSD kart destekli depolama kapasitesi gibi detayları bulunan telefon orta-alt seviyede alt seviyelere yaklaşan bir görünüm sergiliyor.

8MP arka ve 5MP ön kamerası bulunan cihaz en azından özçekim meraklılarına güzel bir seçenek sunmuş. 3G desteği olup 4G desteği ne yazık ki bulunmayan telefonda 2.540mAh batarya bulunuyor. Ki bu da bu seviyedeki telefon için yeterli denebilir. Android 5.1.1 Lollipop ile gelen cihaz büyük ihtimalle başka güncelleme almayacaktır. (Stabilite güncellemeleri gelir fakat Android M falan hikaye. Sonuçta firma LG yani) Tek ve çift simkart versiyonları ile pazara yayılacak olan telefonun ülkemize gelmesi kesin gibi birşey. Hatta Avea ile ortaklık devam ediyorsa Avea Bello II olarak da görebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0