• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'den Akıllı Bileklik Görünümünde Telefon Geliyor!

LG'den Akıllı Bileklik Görünümünde Telefon Geliyor!

0
0
0
0
0
G Flex ve G Lex 2’ye benzeyen ama biraz daha farklı bir projeyle gelmeye hazırlanan LG, bu ürün için patent alma işlemlerini başlattı.
LG, aynı Samsung gibi kıvrık ekranları mobil cihazlarda ve televizyonlarda kullanmayı seven çok büyük bir teknoloji firması. LG’nin bu konu üzerinde marketleri sarsacak bir projesi olduğu söyleniyor. LG G Flex ve LG G Lex 2’ye benzeyen ama biraz daha farklı bir projeyle gelmeye hazırlanan LG, bu ürün için patent alma işlemlerini başlattı.

D726,140 olarak bilinen yeni patent tasarımı, LG’nin yeni kıvrık ekranlı bir akıllı saat ya da akıllı bileklik benzeri bir ürünle, önümüzde ki günlerde karşımıza çıkma ihtimali olduğunu gösteriyor. Tasarım bileğin tamamını saran küçük bir kemer gibi duruyor. Tamamen kıvrık bir ekrana sahip olan tasarım, akıllı telefonun kolumuzda yer almış hali. Giyilebilirlik konusunda kolaylık sağlamak amacı ile yapılan bu bilekliğin, tasarım açısından farklı gözükse de ne kadar başarılı bir ürün olacağı tartışılır. ( Sonuçta herkesin bileği aynı ölçüde değil ve tasarımı bileği saran bir ekran olduğunu varsayarsak ayarlanabilir bir ekran gerekli olabilir.)

Şu an sadece patent alma aşamasında olunan ürünün gerçek hayata geçme ihtimali hakkında şu an için diyebileceğimiz herhangi bir şey yok. LG, yapmış olduğu bu tasarımın patentini alarak ilerisi için güvenlik sağlıyor.

Tasarım aşamasında olan bu cihaz hakkında herhangi bir donanımsal bilgi bulunmamakta. Ne gibi özelliklere sahip olacağı bilinmeyen bu cihaza baktığımızda LG’nin önümüzdeki yıllarda ön ve arka kamerası bulunan bir akıllı bileklik yapma düşüncesi içinde olduğunu söyleyebiliriz. Akıllı bileklik denilince akla çok fazla bir şey gelmiyor ama LG’nin patent çizimlerine baktığımızda akıllı telefonun bükülerek kolumuzu çevrelediğini görebiliyoruz. Hepimiz bekleyip LG’nin bu ürünü resmi olarak oluşturup oluşturmayacağını göreceğiz.


Kaynak: AndroidHeadlines
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0