LG’den 5.8 İnçlik Phablet Model Geliyor

0
0
0
0
0
​Artık akıllı telefonlar, tasarım halindeyken bile deşifre olabiliyor. FCC (Federal İletişim Komisyonu) veritabanından elde edilen görüntülerde, LG’nin 5.8 inçlik phablet bir model üzerinde çalıştığı söyleniyor.
Artık akıllı telefonlar, tasarım halindeyken bile deşifre olabiliyor. FCC (Federal İletişim Komisyonu) veritabanından elde edilen görüntülerde, LG’nin 5.8 inçlik phablet bir model üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Gelen bilgilerde LG LS770 kod adındaki phablet model, 5.8 inç ekran büyüklüğüne sahip. Cihaz, LG G3’ten 0.3 inç kadar büyük. Ayrıca cihazın akıllı kapaklı olacağı ve cihazla birlikte bir kalemin geleceğinden söz ediliyor.

Aşağıda yayınladığımız LG LS770’in krokisine baktığımızda, çıkarılabilir arka kapak ve değiştirilebilir bir pilinin olduğu görülüyor. Yine görselden anladığımız kadarıyla ses düğmeleri, phablet modelin arka kısmında görünmüyor. Pil kapasitesi olarak 3000mAh civarında bir güçten bahsediliyor.LG’nin bu gizemli telefonu, sistem özellikleri olarak LG G4’e oranla biraz düşük bir fiyata sahip olacaktır. Şimdilik ‘acaba?’ olarak kayıtlara geçen LG’nin yeni modeliyle ilgili şirket tarafından resmi bir açıklama yapıldığı takdirde, sizlere eş zamanlı olarak aktaracağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0