LG’den Büyük USB Girişli G Pad 2

0
0
0
0
0
LG’den Büyük USB Girişli G Pad 2
LG neredeyse kimselere duyurmadan sessiz sedasız G Pad 2 ile tablet ailesine bir yenisini daha ekledi; ancak şimdilik sadece Kore pazarında bulunabiliyor.
Geçtiğimiz yılın G Pad’i ve G Pad F’inden sonra LG tabletleri bir adım ileri taşımak üzere tasarlanan G Pad 2, daha önceki tabletlerin aksine 7 inç, 8 inç ve 10 inç gibi boyut seçenekleri sunmuyor ve sadece 8 inçlik tek versiyon ile piyasaya çıkıyor.

Çok fazla bir değişiklik sunmayan G Pad 2, 8 inçlik ekranında 1280 x 800 piksel çözünürlük sunuyor ve 1.2 GHz hızında Snapdragon 400 işlemciden güç alıyor. RAM’i ise önceki modeldeli 1 GB yerine 1 buçuk GB’a çıkartılmış.

G Pad 2’nin esas yeniliği ise aksesuar alanında gerçekleştirilmiş ve Stylus kalem başta olmak üzere işinizi kolaylaştıracak pek çok yeni özellik eklenmiş.

İlk tam boy USB girişi kullanan tabletler arasında yer alan G Pad 2, sizi mikro USB girişleri ile uğraştırmadan dilediğiniz harici diski bağlayabilme imkanı sunarken klavye ve mouseunuzu da sorunsuzca bağlayabilmenize olanak tanıyor.

Depolama alanı olarak dahili 32 GB alan sunan G Pad 2, 128 GB’a kadar da Mikro SD kart desteği sunuyor ki bu sayede de harici disklerinizi bağlamanıza ihtiyaç bırakmıyor diyebiliriz.

LG’nin Kore’deki internet sitesinde G Pad 2 tabletin diğer boyları ile ilgili bir bilgi yer almıyor ve G Pad 2 şu an Kore dışındaki pazarlarda yer alan bir tablet de değil; ancak önümüzdeki ay Berlin’de düzenlenecek olan IFA’da her şey değişebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0