• Anasayfa
  • Mobil
  • LG, "Edge" Adını Taşıyan 8 Ayrı İsim Patenti Aldı!

LG, "Edge" Adını Taşıyan 8 Ayrı İsim Patenti Aldı!

0
0
0
0
0
LG, Samsung'un Note Edge, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge Plus modellerinin ardından 6 ayrı içinde Edge geçen isim patenti alarak trolleme yapmış olabilir.
Samsung'un ilk olarak Galaxy Note Edge modelinde gördüğümüz kıvrımlı ekran teknolojisini daha sonra her iki tarafa da kıvrımlı olarak şekilde önce Galaxy S6 Edge'de, daha sonra da Galaxy S6 Edge Plus modelinde gördük. Ancak bundan daha önce kenarlardan değil de direkt ortadan eğimli ekran teknolojisi ilk olarak LG G Flex ile karşımıza çıkmıştı.

Fakat LG tarafından alınan isimlendirme patentlerine göre LG ya rakip firması Samsung'u trollemek ve önünü kesmek istiyor, ya da bu S6 Edge modellerine benzer yapıda ekrana sahip telefonlar üreteceği düşüncesi de olabilir."Bu nereden çıktı şimdi?" diyecekler için tek tek yazalım; LG firması sırasyıla Super Edge, Dual Edge, Upper Edge, Dual Side Edge, Side Edge, Double Edge, Two Edge ve G Edge isim haklarına sahip oldu. Bu kadar akla gelen her kelimeyi Edge ile birleştirmiş olan LG'nin böyle birşey yapması Samsung'u trollemek düşüncesini akıllara getiriyor. Ancak G Edge isim adına baktığımızda ise G serisine özel bir Edge modelinin de gelebileceğini gösteriyor olabilir.

Tabii bunun da detaylarını ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ancak bunun hangi nedenle yapıldığını da LG tarafından gelecek telefonlar ile anlayacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0