• Anasayfa
  • Mobil
  • LG ve Samsung arasındaki rekabet. LG ve Samsung telefon karşılaştırması.

LG'den Samsung'a Göndermeli Slogan

1
0
0
0
0
LG'den Samsung'a Göndermeli Slogan
LG ve Samsung arasındaki kıyasıya rekabet, LG'nin tanıtım videosunda Samsung'a "giydirmesiyle" farklı bir boyuta ulaştı.
LG ve Samsung, ortak birçok noktaya sahip olan iki şirket. Her iki şirket de Güney Koreli. Akıllı telefon pazarında söz sahibi olma çabaları dışında mikrodalga fırın, TV gibi farklı teknoloji alanlarında da birbirleriyle yarışır durumdalar. 

Fakat son yıllarda her ne kadar LG'nin akıllı telefon anlamında Samsung'u taklit ettiği düşünülsede, son bir yıl içerisinde yaptıkları olağanüstü atakla bu pazarda "ben de varım" dediğini söyleyebiliriz. LG'nin geçen yıldan bu zamana piyasaya sürdüğü eşsiz tasarımlara sahip akıllı telefonları, tamamen kendi yaratıcı ekipleriyle yaptıkları aşikar. 

LG G2 ile başlayan farklı tasarım ve yazılım özelliklerini G3 ile bir adım daha öteye taşıyan LG, QHD ekranı ve şık tasarımıyla kullanıcıları tarafından şimdiden favori akıllı telefonlar klasmanında yerini almış durumda. 

Bu iki dev marka arasındaki rekabet, şirketlerin reklam politikalarında da kendisini net bir şekilde ortaya koyuyor. LG'nin yayınladığı reklam filminde, "Galaxy ötesinde hayat var" sloganıyla, Samsung'un Galaxy serisine gönderme yapılıyor.

İşte göndermenin yapıldığı o video: (peki siz ne düşünüyorsunuz; LG çıkardığı G3'le Samsung'a diş geçirebildi mi?)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0