• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’den Samsung’a İkinci Gönderme: LG G5 Varken Galaxy S7 Neden Satın Alınsın ki?

LG’den Samsung’a İkinci Gönderme: LG G5 Varken Galaxy S7 Neden Satın Alınsın ki?

2
1
0
0
0
LG, kullanıcıların LG G5 varken Galaxy S7’yi tercih etmesinin gereksiz olduğunu açıklayan bir tablo paylaşımında bulundu.
Sizin de bu konuda fikirlerinizi almak için dün bir haber paylaşmış, LG G5 ve Galaxy S7 dışında Xiaomi Mi 5’in de yer aldığı bir karşılaştırma yapmıştık. Daha çok Xiaomi Mi 5’e ilgi göstermiş olsanız da LG G5 de yabana atılır bir oy almamıştı. Galaxy S7 ise en az oyu alan akıllı telefon olmuştu. 

Bunun ne kadar sağlıklı bir kriter olduğunu bilmiyorum, fakat LG de G5 modeli varken Galaxy S7’yi almanın ne kadar gereksiz olduğunu gösteren bir tablo paylaşarak ortalığı karıştırmaya devam ediyor.

Birkaç gün önce Twitter üzerinden Samsung’a sallayan LG, G5’in modüler yapısıyla Galaxy S7’ye oranla daha tercih edilebilir olduğunu ima etmişti. Yeni paylaşım ise bu sefer direkt yazılım ve donanım karşılaştırması üzerine yapılmış.Tabloda görebileceğiniz üzere Galaxy S7 o kadar da gömülmemiş, fakat LG G5’in ne kadar artısı varsa hepsi Galaxy S7’ye karşı koz olarak kullanılmış. Modüler dizayn, çıkarılabilir batarya, 16 MP arka kamera (ki buraya ön kamerayı da koyabilirlerdi), 5.3 inç ekran (daha büyük olması daha iyi olduğu anlamına gelmez aslında ama buna da tamam), gün ışığı modu gibi özelliklerin G5’te varken Galaxy S7’de bulunmayışını ön plana çıkartan LG’nin bu yaklaşımına karşı düşünceleriniz ne yönde? 


2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0