• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G Flex 2’nin Üzerinden Pick Up Araçla Geçtiler

LG G Flex 2’nin Üzerinden Pick Up Araçla Geçtiler

0
0
0
0
0
LG G Flex 2’nin Üzerinden Pick Up Araçla Geçtiler
​Şirketlerin üst model akıllı telefonları piyasaya çıktıktan sonra son dönemin en popüler girişimlerinden olan drop testler de yavaş yavaş video paylaşım sitelerinde ortaya çıkmaya başladı. Bu telefonlardan bir tanesi LG’nin kavisli telefonu LG G Flex 2.
Şirketlerin üst model akıllı telefonları piyasaya çıktıktan sonra son dönemin en popüler girişimlerinden olan drop testler de yavaş yavaş video paylaşım sitelerinde ortaya çıkmaya başladı. Bu telefonlardan bir tanesi LG’nin kavisli telefonu LG G Flex 2.

Küresel pazarda şimdilik bazı ülkelerde satışa sunulan G Flex 2’nin kavisli ekranıyla ne kadar dayanıklı olduğu merak ediliyordu. Aşağıda aynı ekibin yaptığı üç farklı dayanıklılık testini paylaştık.

Birinci testte klasik olarak cihaz belirli bir yükseklikten aşağı bırakılıyor. Daha sonra aynı telefon, su dolu bir cam çerçevenin içerisine bırakılıyor. Bu iki testten sonra cihaz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.
 

İkinci testte ise kavisli telefonun üzerinden Pick Up bir araçla geçiliyor. Kavisli yüzü yere bakacak şekilde konularak üzerinden geçilen akıllı telefonun ekranının üst ve alt kısmı hasar alıyor. 
 

Üçüncü test bu sefer bir tüfekle gerçekleştiriliyor. 50 kalibrelik olan mermi, LG G Flex 2’ye gelmesiyle birlikte cihaz darmadağın oluyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0