• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G Flex 2 Özellikleri, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

LG G Flex 2 Özellikleri

1
1
0
0
0
Kıvrılabilir, kıvrımlı, esnek vesaire diye biz hala tartışmayı sürdürüp şu yeni nesil diyebileceğimiz ekranlara kesin bir isim koyamamışken televizyonlarda gittikçe yaygınlaşan ekranların mobil sektörde de yeni örnekleri gelmeye başladı. 
Kıvrılabilir, kıvrımlı, esnek vesaire diye biz hala tartışmayı sürdürüp şu yeni nesil diyebileceğimiz ekranlara kesin bir isim koyamamışken televizyonlarda gittikçe yaygınlaşan ekranların mobil sektörde de yeni örnekleri gelmeye başladı. Samsung’un Round modeli ile takipçi konumunda kaldığı kulvarda en yeni ve merak uyandıran örneği sergileyen firma ise ilk modeli ile beğeni toplayan LG oldu.

Teknolojinin nabzının tutulduğu ve yılın en büyük ve en teknolojik etkinliklerinden biri olan CES’te boy gösteren G Flex 2, meraklıları ve takipçileri tatmin etmiş gibi duruyor.
 

 LG G Flex 2’nin Özellikleri Neler?

CES 2015 çerçevesinde tanıtımı gerçekleştirilen cihazın en çok sözü edilen kısmı işlemcisi oldu. Piyasadaki en güçlü telefonlardan birisi olacak gibi duran G Flex 2, Qualcomm’un en yeni işlemcisi olan Snapdragon 810 ile piyasaya çıkacak. Bu işlemciyi taşıyan çok az cihazdan biri olacak olan G Flex 2, işlemcisinin tüm avantajlarını sergiliyor. 64 bit işlem desteği olan Snapdragon 810, 2 GHz işlem hızının yanı sıra hızlı şarj desteği ile 40 dakikada, 3000 mAh değerindeki bataryasını tam dolu hale getirebiliyor.

LG’nin G3 modelinde uyguladığı seçenekle piyasaya çıkacak olan G Flex 2, 2 GB ve 3 GB RAM seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bir önceki versiyonundan farklı olarak 5.5 inç ekran boyutu ile karşımıza çıkan G Flex 2, ekranını küçültürken daha önce 720p olan çözünürlüğünü de 1080p’ye çıkartıyor.

13 magepiksel kamerası ile lazer otofokus seçeneği de sunan cihaz, her ne kadar arka kamerada son derece güçlü dursa da özçekim kamerası olarak kullandığı 2.1 megapiksel kamera ile biraz yetersiz gibi geldi bize.

Kıvrımlı ekran modası ne kadar devam edecek ya da gerçekten LG gibi firmaların ısrarı ve yönlendirmesi ile yaygınlaşacak mı bilinmese de LG G Flex 2 için güçlü ve tercih edilebilecek bir telefon diyebilirim gönül rahatlığı ile ancak elbette son sözü söylemeden önce ne zaman ülkemize geleceğini ve fiyatını da görmemiz gerekecek.
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0