• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G Flex 2'nin Üzerinden 10 Tonluk İş Makinesinin Geçtiği Dayanıklılık Testi

LG G Flex 2'nin Üzerinden 10 Tonluk İş Makinesinin Geçtiği Dayanıklılık Testi

0
0
0
0
0
LG G Flex 2'nin Üzerinden 10 Tonluk İş Makinesinin Geçtiği Dayanıklılık Testi
Digiato isimli YouTube kanalı, LG'nin bu yılın başında duyurduğu kıvrımlı ekrana sahip G Flex 2 modeli üzerinden 10 tonluk iş makinesiyle geçtiği bir dayanıklılık test videosu yayımladı.
Biz şunu anladık ki dayanıklılık testleriyle ilgili yapılan manyaklıkların bir sonu asla olmayacak. Artık çok daha ‘çılgın’ testlerin yapılmasını beklediğimiz akıllı telefonlarla ilgili yine ilgimizi çeken bir dayanıklılık test videosu yayımlandı.

LG’nin bu yılın başında duyurduğu LG Flex 2, kıvrımlı ekranıyla oldukça dikkat çekmişti. Sadece ön kamerasının 2.5 megapiksel olmasından biraz notunu kırabileceğimiz cihaz, değişik tasarımlara meraklı kullanıcılar tarafından genel olarak olumlu tepkiler almıştı. Digiato isimli YouTube kanalı da bu cihazın ne kadar dayanıklı olduğunu anlayabilmek için üzerinden ‘10 tonluk iş makinesiyle geçmeye’ karar vermiş. (çocukken başlarına istemedikleri bir olayın geldiğinden şüpheleniyorum)

Özellikle kıvrımlı ekrana sahip bir model üzerinden 10 tonluk iş makinesinin geçtiğini söylediğimizde cihazın yerden ancak levyeyle çıkarılabileceğini düşünmüşsünüzdür ama sandığınız gibi olmadı. Ekran tabii ki kullanılmayacak duruma geldi fakat gövdenin fiziksel yapısı olduğu gibi kalmış.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0