• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'den Açıklama: G Flex 2’de Snapdragon 810, Isınma Sorunu Yaratmadı

LG'den Açıklama: G Flex 2’de Snapdragon 810, Isınma Sorunu Yaratmadı

0
0
0
0
0
​CES 2015 Fuarı’yla birlikte akıllı telefon üreticileri yeni ürünlerini tanıttılar. Son iki haftadır da Qualcomm’un 64-bit mimarisiyle gelen yeni işlemcisi Snapdragon 810’la ilgili ısınma sorunlarının olduğu söyleniyor.
CES 2015 Fuarı’yla birlikte akıllı telefon üreticileri yeni ürünlerini tanıttılar. Son iki haftadır da Qualcomm’un 64-bit mimarisiyle gelen yeni işlemcisi Snapdragon 810’la ilgili ısınma sorunlarının olduğu söyleniyor. O yüzden bazı şirketler, (örneğin Samsung, Galaxy S6 için) yeni akıllı telefonlarında Snapdragon 810’u kullanmak konusunda tereddüt yaşıyorlar. Samsung’un Galaxy S6 için Exynos versiyonunu kullanacağı söyleniyor. Fakat LG’de keyiflerin yerinde olduğunu görüyoruz.

Snapdragon 810’un ısınma sorunuyla ilgili şikayetlerin ardından LG, yeni işlemcinin G Flex 2 modelinde herhangi bir ısınma problemi yaratmadığını ve gayet memnun olduklarını belirtti. LG’nin Başkan Yardımcısı Woo Ram-chan (adamın ismi bile Ram, boşuna teknolojide ileride değiller) Snapdragon 810 için yapılan kaygı verici yorumların farkında olduklarını, fakat yonga setinin performansından gayet memnun olduklarını belirtti.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0