• Anasayfa
  • Mobil
  • LG’nin Kavisli Telefonu G Flex 3’ün Özellikleri, Fiyatı ve Diğer Tüm Özellikleri Belli Oldu!

LG’nin Kavisli Telefonu G Flex 3’ün Özellikleri, Fiyatı ve Diğer Tüm Özellikleri Belli Oldu!

2
1
0
0
0
LG’nin kavisli telefon serisi olan Flex serisine ait üçüncü üyesi G Flex 3’ün fiyatıyla birlikte diğer tüm bilgileri açığa çıktı.
LG’nin bu yıl başında duyurduğu ve Şubat ayından itibaren satışa sunduğu kavisli telefon modeli G Flex 2’nin halefi olan G Flex 3’e ait hemen hemen tüm bilgiler açığa çıktı.

Üst seviye akıllı telefonların bir sonraki modeli genelde aradan 1 yıl geçtikten sonra duyuruluyor. LG, Flex serisi için yine aynı stratejiye başvuracak ve G Flex 3’ü 2016’nın Mart ayında duyuracak.

Duyurulmasına neredeyse 7 aylık bir süre olmasına rağmen G Flex 3’ün birçok özelliği şimdiden ortaya çıktı. Buna göre metal bir gövde yapısına sahip olacak olan cihazın ekranı da şirketin TV’lerde kullandığı metal malzemeden oluşacak. 

Phablet modeller arasında yerini alacak olan G Flex 3, 6 inçlik 2K çözünürlüğünde ekranla gelecek. 5.5 inç büyüklüğündeki G Flex 2’ye göre daha ekranı büyük olacak olan G Flex 3, phablet modeller arasındaki yerini alacak.Diğer özelliklerle ilgili ciddi söylentilere cihaz 4 GB RAM, genişletilebilir 32 GB dahili hafıza alanı, 20.7 MP arka ve 8 MP ön kameraya sahip olacak. Kamera açısından diğer phablet modeller olan iPhone 6 Plus (8 MP arka / 1.2 MP ön) ve Galaxy Note 5’e (16 MP arka ve 5 MP ön) oranla daha başarılı olacağını bilmek biraz ilginç olacak. 

500 dolar civarında bir fiyatlandırmaya gidecek olan G Flex 3’ün resmi olarak 2016 yılının Mart ayında duyurulması bekleniyor. O zamana kadar bu özellikler ve fiyatta ufak tefek değişikliklerin olabileceğini unutmamak gerekiyor.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0