LG G Flex Kendini tamir Edebiliyor

0
0
0
0
0
LG G Flex Kendini tamir Edebiliyor
Kıvrımlı ekranı ve estetik tasarımıyla güzel ve kullanışlı görülen LG G Flex'in bir özelliği ise kendi kendini tamir edebilmesi…
LG’nin, Samsung Galaxy Round’a karşılık piyasaya sürdüğü G Flex modeli geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Kıvrımlı ekranı ve estetik tasarımıyla güzel ve kullanışlı görülen telefonun bir özelliği ise kendi kendini tamir edebilmesi…

6 inçlik bir OLED ekrana sahip olan G Flex, 177 gr ağırlığında. 720p çözünürlüğe sahip ekranı ile biraz geride kalan G Flex, işlem gücü olarak Snapdragon 800 bir işlemciye ve 2 GB Ram’e sahip. Arka yüzündeki 13 megapiksellik kamerası ise ekrandan kaybettiği programları kendisine geri kazandırıyor diyebiliriz.

Donanım olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir cihaz gibi duran G Flex’in bir diğer özelliği ise detaylı şekilde açıklanmıyor. Bir çeşit nanoteknoloji olduğu düşünülen bir kaplamaya sahip olan G Flex’in arka yüzü, üzerinde oluşan çizikleri birkaç dakika içinde kendi kendine tamir edebiliyor.

Android 4.2.2 ile piyasaya çıkması beklenen LG’nin ilginç sayılabilecek telefonu G Flex kaplaması ve ekranının kıvrımı ile nasıl bir tepki alacak, sevilecek mi merakla bekliyoruz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0