LG G Pro 2 Ön İncelemesi

0
0
0
0
0
LG G Pro 2 Ön İncelemesi
Geçtiğimiz yılın en iyi Android telefonları arasına giren LG firması, Mobil Dünya Kongresinde yeni büyük ekranlı telefonunu G pro 2’yi tanıttı.
 
Geçtiğimiz yılın en iyi Android telefonları arasına giren LG firması, Mobil Dünya Kongresi'nde yeni büyük ekranlı telefonunu G Pro 2’yi tanıttı.

Tasarım olarak LG G2’nin aynısı diyebileceğimiz bu telefonun ekranı 5.9 inç. 5.9 inç’lik bu ekranın çözünürlüğü ise Full HD. Üstelik iyi bir grafik birimi olan Adreno 330 kullanılmış.
 
Qualcom’un Snapdragon 800 işlemcisine sahip G Pro 2; 3 GB Bellek ve 32 GB depolama alanı ve Android 4.4 KitKat ile karşımıza çıkıyor. Android 4.4 KitKat’ın özelliği olarak da ekrana, G2 de olduğu gibi çift tıklayarak açılma özelliğinin yanı sıra; dokunulacak yerleri belirleyerek birden fazla dokunuşla şifre koymak mümkün. Bu da en az parmak izi kadar etkili bir güvenlik önlemi.

Telefonun kamerasına gelecek olursak, arka tarafında 4K video çekebilen 13 megapiksel bir kamerası bulunmakta. Ön tarafında ise Full HD video çekebilen 2 megapiksel bir kamera mevcut.
1 Watt’lık ses çıkışına sahip olan LG G Pro 2 ile kulaklığa ihtiyacınız olmadan da kaliteli sese ulaşabilirsiniz. Ayrıca LG G Pro 2, 3200 mAh pili sayesinde de aktif kullanımla yaklaşık bir gün bir pil ömrü sunmakta.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0