• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G2'ye Ülkemizde Android Lollipop Dağıtımı PC Suite Üzerinden Başladı

LG G2'ye Ülkemizde Android Lollipop Dağıtımı PC Suite Üzerinden Başladı

1
0
0
0
0
Uzun süredir merakla beklenen LG G2'ye dağıtımı başlanan Android 5.0 Lollipop güncellemesi PC Suite programı üzerinden başladı.
LG'nin her ne kadar çok iyi telefonlar çıkarıyor olsa da güncelleme konusunda geride kalması can sıkan bir nokta olarak geçer. Heleki nedense LG Türkiye yetkilileri dünyada başlanan yeni Android versiyon dağıtımlarını geç vermeyi pek severler.

Şimdi ise uzun süredir kullanılmakta olan Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi LG G2 için ülkemizde dağıtıma başladı. Fakat telefon üzerinden, yani OTA olarak değil.OTA olarak ilerleyen günlerce başlayacağını düşündüğüm bu güncellemeyi PC Suite adlı LG'nin kendi programı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak bu işlemin biraz meşakatli olması sebebiyle birkaç gün daha sabredip direkt olarak OTA ile almanızı öneririm.

Ayrıca PC Suite üzerinden yapılan güncellemelerde güncelleme esnasında takılmalar vb sorunlar da ortaya çıkabiliyor. Ama siz yine de ben güncellemek istiyorum diyorsanız PC Suite programını LG'nin sitesinden indirerek güncellemenizi yapabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0