LG G2'de Android Lollipop Görüldü!

1
0
0
0
0
LG G2'de Android Lollipop Görüldü!
LG'nin en çok kullanıcısına sahip telefonu G2 için Android 5.0.1 Lollipop ile güncellenmiş halinin videosu paylaşıldı. İşte LG G2 Lollipop ile böyle gözükecek.
LG'nin G4 hakkındaki haberleri çıkadursun, en çok sevilen ve şirketin en çok sattığı telefon olan LG G2 çıktığında akıllı tuş özelliğiyle büyük yankı uyandırmış, farklılıklarıyla ön plana çıkmıştı. Şu anda bile alıcısının çok olduğu LG G2 için bu günlerde en çok merak edilen konu Android 5.0 Lollipop güncellemesinin ne zaman geleceğiydi.

Youtube üzerinden paylaşılan video ile ortaya çıkan güncellemenin arayüzünü detaylı olarak göstermeye çalışan Albanno Tosska isimli genç, videoya kaydettiği Lollipop güncellemesine sahip G2'nin Kore versiyonu olduğunu belirtmiş.

Güncelleme OTA olarak mı geldi yoksa kendisi mi kurdu şu anda belli değil fakat gayet stabil görünen Android L güncellemesinin 5.0.1 sürümü ile geldiği görülüyor.

Bu video sonucunda heyecanlanan G2 kullanıcıları için güncellemenin kısa süre içerisinde dağıtıma çıkacağını (hatta eğer OTA ile geldiyse Kore'de başladığını) söyleyebiliriz. Fakat ülkemize -eski güncellemelerden tecrübe edindiğim üzere- 1-2 ay geç gelebilme ihtimali olduğunu da belirtmiş olalım.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0