• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G2, G3'ün Arayüz ve Tasarım Özelliklerini Alacak

LG G2, G3'ün Arayüz ve Tasarım Özelliklerini Alacak

0
0
0
0
0
LG G2, G3'ün Arayüz ve Tasarım Özelliklerini Alacak
LG ailesi, LG G2'nin arayüz ve tasarım özelliklerini, yeni amiral gemisi LG G3'teki özelliklerle birleştirecek.
Yeni amiral gemisi LG G3'ü çıkartan LG, satış performansı olarak hala zirvede yer alan G2'yi boşvermişe benzemiyor. Yakın kaynaklardan alınan ve resmi olarak açıklanmayan bilgilere göre LG G2, yıl sonuna doğru G3'te gördüğümüz arayüz ve yazılım özelliklerine sahip olacak.

Akıllı klavye ve KnockCode (KnockCode kullanıcılara ekran üzerinde özel bir hareketle telefonu kilitleyip açma gibi özellikleri sağlayan bir özellik) gibi özellikler yeni yazılım güncellemeleriyle G2'ye kazandırılacak, ayrıca Android işletim sisteminin L kodlu yeni versiyonuna da sahip olacak. LG'de işler yolunda giderse eğer, LG G2 kullanıcıları yıl sonuna kadar işletim sisteminin yeni sürümüne sahip olacak. Android'in L sürümünün 64 bit gibi özellikleri olmasa da arka planda Dalvik yerine Android Runtime (Android 4.4 KitKat ile çalışan bir sanal makine) yapısına geçiş, performans olarak G2'ye olumlu anlamda katkı sağlayacaktır.
 

 LG G3 Mini

Yeni modellerle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan LG, G3'ün mini versiyonunu lanse etmeye hazırlanıyor. Artık önümüzdeki yılın üst seviye telefonlarını üretmek için çalışmalara başlayan LG'nin, yeni Nexus telefonda imzasının olup olmayacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Fakat edindiğimiz bilgilere göre LG'den yeni bir Nexus telefon görme ihtimalimiz oldukça zor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0