• Anasayfa
  • Mobil
  • LG G2'ye Lollipop Güncellemesi Kore'de Başladı!

LG G2'ye Lollipop Güncellemesi Kore'de Başladı!

1
0
0
0
0
LG G2'ye Android 5.0 Lollipop güncellemesi başladı!
LG tarafında en çok kişinin kullandığı telefon olan LG G2 adına en çok merak edilen konu Android'in son sürümü olan Lollipop güncellemesinin ne zaman geleceği konusuydu.

Bugün LG cihazların resmi romlarını güncel olarak paylaşan ve stock rom'a dönmek isteyenlerin ilk adresi olan LG Firmware List üzerinde V30D olarak yayınlanan versiyonun Android Lollipop güncellemesi olduğu ortaya çıktı.Güney Kore'deki SK Telecom ve LG U+ operatörlerine özel olan versiyonları için çıkan güncelleme ile LG G2 için Lollipop güncellemesi resmen başlamış oldu. 1-2 hafta içinde D802 model kodlu ülkemizdeki cihazlarında dahil olduğu uluslararası versiyonuna da gelmesi beklenen Lollipop güncellemesi sonucunda, hali hazırda G3 versiyonu için dağıtımını sürdüren LG firması, çok süre geçmeden G2'lere de vereceği güncelleme ile "Geç güncelleme veren firma" imajını bir nebze olsa toparlayacak gibi görünüyor.

Daha önce bu haberimiz üzerinden nasıl göründüğüne dair paylaştığımız videodan güncellemenin ne gibi değişiklikler getireceğine bakabilir, güncelleme gelmeden önce bir fikir sahibi olabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0