LG G3 Beat Satışa Çıkarıldı

1
0
0
0
0
LG’nin yeni orta seviye akıllı telefonu olan LG G3 Beat, nihayet satışa çıkarıldı. Özellikle akıllı telefonlara yeni başlayacak olan kullanıcılar için uygun fiyata satışa çıkarılan cihazın etiket fiyatı 999 TL olarak belirlendi.
LG’nin yeni orta seviye akıllı telefonu olan LG G3 Beat, nihayet satışa çıkarıldı. Özellikle akıllı telefonlara yeni başlayacak olan kullanıcılar için uygun fiyata satışa çıkarılan cihazın etiket fiyatı 999 TL olarak belirlendi.
 
5 inçlik ekran boyutu bulunan cihazın, Android’in bir önceki sürümü olan 4.4 KitKat işletim sistemi bulunuyor. Net bir rakam olmasa da uzun süreli pil ömrünün olacağı tahmin edilen cihazda, Quad-Core işlemcisi bulunuyor.
 
1.3 MP’lik ön kamerası bulunan cihazda, 8 MP BSI arka kamera mevcut. Otomatik lazer Odaklama ve Laser Beam sayesinde fotoğraflar çok daha canlı görünecek. LG G3 Beat’in kamerası, her zaman odağı koruyarak fotoğraflardaki bulanıklığı ve videolardaki titreşimi azaltıyor. BSI (Back Side Illuminated) sensörle de kötü ışık koşullarında dahi yüksek renk kalitesiyle çekim yapılabiliyor.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0