• Anasayfa
  • Mobil
  • Kapasitif Kalemli LG G3 Stylus IFA Öncesi Tanıtıldı

Kapasitif Kalemli LG G3 Stylus IFA Öncesi Tanıtıldı

0
0
0
0
0
LG, geçen yıllarda olduğu gibi teknoloji fuarları öncesi ürünlerini tanıtma planlarına sadık kalıyor. Güney Koreli şirket, LG G3 Stylus akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirdi.
LG'nin Ağustos ayının başından itibaren Samsung Galaxy Note 4 ile boy ölçüşebilecek bir phablet çıkaracağına dair haberlerin çıkmasına ve cihazın IFA'da tanıtılıp resmiyet kazandırılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Nitekim öyle de oldu. Fakat cihazın özelliklerine bakacak olursak Galaxy Note 4 ile rekabet edebilmesi zor gibi görünüyor. 
 

 Cihazın özelliklerine bakalım

LG G3 Stylus'ta 960x540 piksel çözünürlüklü 5.5 inç qHD ekran bulunacak. LG G3'teki Quad HD ekran ile kıyaslandığında LG G3 Stylus'un ekranı bir hayli düşük kalıyor. Dört çekirdekli 1.3 GHz işlemci, 1GB RAM, 8 GB dahili hafıza ve microSD kart yuvası, cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Arkasında 13 megapiksel kamera bulunurken ön tarafta 1.3 megapiksel kameranın bulunduğunu görüyoruz. (Arkadaş 1.3 MP'mi kaldı diye sorası geliyor insanın) Fakat 3000mAh kapasiteli bataryası, cihazın bir tık yukarı çıkmasını sağlıyor.Tüm bu özelliklere baktığımızda LG'nin bu akıllı telefonla daha çok gelişmekte olan ülkeleri hedef aldığını söyleyebiliriz.

Cihazın en önemli özelliği bir kalemle gelmesi. "Rubberdium" isminde özel bir kapasitif kalemle birlikte sunulan LG G3 Stylus'ta önceden yüklenmiş çeşitli uygulamalar sayesinde lastik kalemle kullanım yapılabilecek. LG G3 Stylus ilk olarak Eylül ayında Brezilya'da satışa sunulacak. Daha sonra Asya, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde piyasada olacak. Cihazın fiyatı ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0